Ewa Wachowicz o Paulinie Krupińskiej
ONS/YouTube

Wachowicz broni Krupińskiej: Przegrała z miss po operacjach

Ewa Wachowicz o Paulinie Krupińskiej
ONS/YouTube

W sobotę w Moskwie odbyła się wielka gala Miss Universe 2013, podczas której wyłoniono, zgodnie z nazwą konkursu, najpiękniejszą kobietę wszechświata. Wygrała Wenezuelka, a Miss Polonia Paulina Krupińska decyzją internautów nie zakwalifikowała się do półfinału, ale i tak wróciła z Rosji z sukcesami. Przypomnijmy: "Zaprosili mnie do Paryża i do Nowego Jorku na sesje i pokazy"

Wśród obserwatorów konkursu Miss zwycięstwo Wenezuelki wywołało wiele kontrowersji, a to dlatego, że Gabriela Isler nie należy raczej do naturalnych piękności i na pierwszy rzut oka widać, iż wspomagała się zabiegami medycyny estetycznej. Zauważyła to również III V-ce Miss World 1992, Ewa Wachowicz. Gwiazda żałuje też, że w finale nie doceniono urody Krupińskiej.

Te wybory to specyficzny świat, o gustach się nie dyskutuje tak jak i o smakach. Paulina jest piękną, mądrą dziewczyną, bo tylko takie Polki są. Nie poznali się na niej; żałuję, że nie weszła do finałowej szesnastki, jednak ciężko walczyć z Ameryką Południową. Wenezuela to fabryka urody. Dziewczynki tam są od małego przygotowywane do konkursów piękności. Myślę, że nieuczciwie, mając za sobą wiele operacji plastycznych. Wciąż Ameryka Południowa trafia w gusta tych, którzy wybierają Miss. Chyba pozostaje nam jedynie poczekać aż powróci moda na słowiańską urodę - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Wachowicz.


My również żałujemy, ale dotychczasowe osiągnięcia Pauliny Krupińskiej pozwalają nam przypuszczać, że Miss Universe to dopiero początek jej wielkiej kariery. Zgadzacie się z Ewą Wachowicz?

Zobacz: Krupińska wróciły z Moskwy. Na lotnisku przywitał ją sam...


(fot. Miss Universe promo)

Paulina Krupińska podczas pre-eliminacji Miss Universe 2013:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48