Ewa Wachowicz o Miss Polonia i Miss Polski
ONS

Konkurs Miss Polonia ma poważne problemy. Wachowicz proponuje kontrowersyjne rozwiązanie

Ewa Wachowicz o Miss Polonia i Miss Polski
ONS

Wybory Miss Polonia cieszyły się do tej pory ogromną popularnością i renomą. Początek roku przyniósł jednak nieoczekiwane problemy w związku z aferą z Małgorzatą Herde, które odbijają się na przyszłości konkursu, którego kolejna edycja stoi pod dużym znakiem zapytania. Przypomnijmy: Finał Miss Polonia odwołany! Organizatorzy ujawnili zaskakujący powód

Dobrze ma się natomiast inny konkurs wyłaniający najpiękniejszą rodaczkę - Miss Polski. Już w niedzielę odbędzie się transmitowana przez Polsat gala, podczas której poznamy Miss za rok 2014. W jury zasiądzie Ewa Wachowicz, która ma na swoim koncie tytuł konkurencyjnej Miss Polonia. Gwiazda zaproponowała, aby połączyć obie inicjatywy i wybierać tylko jedną kandydatkę, której przypadnie w udziale korona. Jej zdaniem podziały szkodzą obu konkursom i samym uczestniczkom.


Jako Miss Polonia, Wicemiss Świata, wielokrotnie zasiadałam w jury konkursów piękności Miss Polonia czy choćby Miss Świata Studentek w Korei Południowej. Po raz pierwszy będę jurorką w wyborach Miss Polski i robię to celowo i świadomie. Mamy w Polsce dwa konkursy z wielkimi tradycjami, między którymi narosło sporo animozji i może teraz jest właśnie czas, aby, po pierwsze: te konkursy zaczęły żyć ze sobą w zgodzie, a po drugie: może byśmy tak wybierali jedną Miss? Jedną Królową Piękności? Chciałabym, żeby te najpiękniejsze polskie dziewczyny przestały ze sobą konkurować, bo to źle robi zarówno im, jak i obu wydarzeniom - tłumaczy Wachowicz.


Myślicie, że połączenie dwóch konkursów to dobry pomysł?

Zobacz: Polka ujawnia kulisy skandalu na Miss World: "Nie jesteśmy prostytutkami"

Ewa Wachowicz w kapciach na finale Top Chef

Kandydatki Miss Polski 2014:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01