Ewa Wachowicz na okładce świątecznej "Pani Domu"
Pani Domu

Ewa Wachowicz tej jesieni przeżyła swój medialny powrót. Miss Polonia nie jest już tylko kojarzona z weekendowym programem o gotowaniu, ale z olbrzymim kulinarnym show "Top Chef", gdzie dała się poznać jako sprawiedliwa jurorka oceniająca popisy najlepszych polskich szefów kuchni. Nic więc dziwnego, że gwiazda Polsatu zaczęła częściej pojawiać się na okładkach magazynów dla kobiet. Zobacz: Słodka Ewa Wachowicz na okładce dwutygodnika

Twarz Wachowicz pojawiła się właśnie na czołówce świątecznej "Pani Domu". W rozmowie z magazynem gwiazda zdradziła jak wygląda Boże Narodzenie w jej domu. Okazuje się, że Ewa do świąt przygotowuje się już dwa miesiące wcześniej.

- Już 19 października, w dzień moich urodzin, zrobiłam ciasto na pierniczki. W kamiennym naczyniu "doszło do siebie" i właśnie zaczynam z niego wypiekać kształtne, chrupiące pyszności.


Wachowicz wyznała również, że do świąt podchodzi również bardzo tradycyjnie. Na jej Wigilii znajdziemy standardowe potrawy jak czerwony barszcz, łazanki i pieczony karp.

- Dla mnie Boże Narodzenie to ciąg jednoznacznych skojarzeń: rodzina, tradycja dom. Właśnie dom, a nie plaża na Dominikanie czy w Tajlandii. Wyrosłam w przekonaniu, że święta to czas integracji bliskich nam osób i nie umiałabym od nich tak uciec. Poza tym tę tradycję chcę przekazać mojej córce Oli. A najlepszą metodą wychowawczą jest dawanie przykładu.


Jak oceniacie gwiazdę w takim stylowym wydaniu?

Gwiazdy "Top Chefa" w sesji magazynu "Party":