Newsy

Ewa Pacuła pokazała dekolt!

Nie za duży?
Wczorajszy pokaz Deni Cler przyciągnął wiele gwiazd. Nie zabrakło także byłej żony Przemka Salety - Ewy Pacuły. Ewa postanowiła zainteresować zgromadzonych fotoreporterów swoimi wszystkimi wdziękami.

Pokazała swoje zgrabne nogi i odsłoniła dekolt! Rozkloszowana sukienka z lejącego materiału przypominającego lateks. Wycięcie w kształcie serduszka sprawiło, że biust został dodatkowo wyeksponowany.

Choć niewątpliwie Pacuła ma co pokazywać nie jesteśmy przekonani, co do walorów estetycznych tego stroju. Naszym zdaniem prezenterka pokazując zbyt dużo sprawiła, że wygląda dość tanio i tandetnie. Przez większość wieczoru jej ramiona okrywał żakiet - łagodził całą stylizację, ale nizbyt pasował do sukienki.A wy, co sądzicie? Macie inne zdanie?

kj
Kobieta moczy włosy
Pixabay/nikolapeskova/CC0 https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Fleszstyle
Jak często należy myć włosy?
Codzienne mycie włosów, przy użyciu właściwie dobranych kosmetyków, nie jest szkodliwe. Nie zawsze jednak jest taka potrzeba – wszystko zależy od stylu życia, rodzaju włosów i skóry głowy.

Codzienne mycie włosów, przy użyciu właściwie dobranych kosmetyków, nie jest szkodliwe. Nie zawsze jednak jest taka potrzeba – wszystko zależy od stylu życia, rodzaju włosów i skóry głowy. Kiedy należy codziennie myć włosy? 1. Nie możesz obejść się bez środków do stylizacji włosów Jeśli używasz jakichkolwiek kosmetyków do włosów, należy umyć głowę zanim pójdziesz do łóżka. Żele, woski, lakiery i inne kosmetyki nie powinny pozostawać na twoich włosach, gdy śpisz. Podrażniają skórę głowy podczas snu, blokują pory skóry i osadzają się na poduszce. Wiele kosmetyków zawiera lekko toksyczne składniki, które są wchłaniane przez skórę, a następnie przenikają do układu krwionośnego. Jeśli używasz codziennie środków do stylizacji włosów, umyj włosy lub przynajmniej ich nasadę ze skórą głowy. 2. Regularnie ćwiczysz Nie zostawiaj skóry głowy pokrytej potem, ponieważ pot zawiera kwas mlekowy, który może powodować wypadanie włosów. W skład potu wchodzi także dihydrotestosteron (DHT), hormon płciowy, który wywołuje zwapnienie skóry głowy. To z kolei blokuje dopływ krwi do mieszków włosowych, przez co do włosów nie są dostarczane substancje odżywcze. W konsekwencji niedostatecznie odżywione włosy staną się coraz słabsze, aż w końcu mogą zacząć wypadać . 3. Twoje włosy szybko się przetłuszczają Należy praktykować codzienne mycie, jeśli skóra twojej głowy i włosy szybko się przetłuszczają, nawet po jednym dniu. Dzięki temu zapobiegniesz zatkaniu porów. Sebum także zawiera dihydrotestosteron, który może powodować wypadanie włosów. Codzienne mycie włosów jest też wskazane ze względu na masaż głowy, jaki wykonuje się w...

Dawid Podsiadło
East News
Newsy
Dawid Podsiadło bojkotuje Trójkę Polskiego Radia. Nie usłyszymy go już na antenie?
Dawid Podsiadło bojkotuje Trójkę Polskiego Radia. Nie usłyszymy go już na antenie?

Artyści i fani Trójki Polskiego Radia bojkotują radiostację za usunięcie z listy przebojów piosenki Kazika. Utwór "Twój bój jest lepszy niż mój", krytykujący Jarosława Kaczyńskiego, decyzją słuchaczy uplasował się na pierwszym miejscu LP3, niestety niedługo później informacja o tym, szybko zniknęła ze strony rozgłośni.  Marek Niedźwiecki od lat związany z Trójką Polskiego Radia zakończył współpracę z rozgłośnią. Radiostację bojkotują także młodzi artyści m.in  Dawid Podsiadło . Głos w sprawie zabrał także Igor Herbut.   Zobacz także:  Hot16challenge podbija YouTube! Który numer podoba Ci się najbardziej? Głosuj! Artyści bojkotują Trójkę Polskiego Radia za usunięcie piosenki Kazika  Marek Niedźwiecki legendarny spiker związany od lat z Trójką Polskiego Radia ogłosił koniec współpracy. Prowadzący kultowej i uwielbianej przez słuchaczy  Listy Przebojów  zdecydował się odejść z Polskiego Radia po tym, jak notowanie, ze zwycięskim utworem Kazika "Twój bój jest lepszy niż mój", krytykującym Jarosława Kaczyńskiego zniknęła ze strony radiostacji. Bojkot Trójki podzielają także młodzi artyści, którzy darzyli radiostację ogromnym szacunkiem.  Stanowisko w tej sprawie zabrał Dawid Podsiało. Wokalista udostępnił utwór Kazika i napisał:  Trudno bez emocji patrzeć na kolejny przykład demolowania kultury. Trójka miała zawsze specjalne miejsce w moim sercu, a o istnieniu kultowej listy słyszałem od urodzenia. Muzyczna redakcja Trójki od początku bardzo wspierała mnie i moją twórczość, za co zawsze będę wdzięczny. Ale jeżeli na dzisiejszej antenie PR3 polityka jest ważniejsza niż muzyka, jeżeli piosenka...

Lubisz grzyby? Sprawdź, czego powinieneś unikać podczas grzybobrania
© shaiith/Adobe Stock
Styl życia
Lubisz grzyby? Sprawdź, czego powinieneś unikać podczas grzybobrania
Czy wiesz, kiedy nie zbierać grzybów, które grzyby są bezpieczne dla zdrowia i czy możesz zbierać młode okazy? Jeśli wybierasz się na grzybobranie, przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, czego unikać podczas zbierania grzybów.

Czy wiesz, kiedy nie zbierać grzybów, które grzyby są bezpieczne dla zdrowia i czy możesz zbierać młode okazy? Jeśli wybierasz się na grzybobranie, przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, czego unikać podczas zbierania grzybów.   W Polsce tradycja grzybobrania jest niezwykle silnie zakorzeniona. Często zarówno młodzi ludzie, jak i ich rodzice oraz dziadkowie, wstają bladym świtem, aby wyruszyć do lasu w poszukiwaniu grzybów. Jeśli należysz do grona miłośników grzybów, pamiętaj, że podczas grzybobrania należy zachować pewne środki ostrożności. Polskie lasy, mimo iż bogate w grzyby, takie jak prawdziwki, kurki, podgrzybki, maślaki czy borowiki, obfitują także w gatunki trujące. Poza tym, aby uniknąć zatrucia grzybami, należy przestrzegać także kilku innych zasad – sprawdź, jakich. Nie zbieraj grzybów, gdy jest zbyt mokro Grzybów nie zbieraj zaraz po ulewnych deszczach, a także wtedy, gdy mocno pada. Owszem, wilgoć sprzyja wzrostowi grzybów (nie bez przyczyny mówi się, że coś rośnie, jak grzyby po deszczu), jednak zbyt mokra ściółka może sprzyjać powstawaniu pleśni , szybszemu rozkładowi grzybów lub częstszemu atakowi insektów. Nie zbieraj młodych oraz uszkodzonych grzybów Grzyby, które nie rozwinęły się w 100%, można łatwo pomylić z innymi gatunkami. Jest to szczególnie niebezpieczne, gdy uznasz trujący grzyb za gatunek jadalny . Zbieraj więc tylko w pełni rozwinięte okazy. Ponadto nie podnoś grzybów, które są nadgniłe, spleśniałe czy częściowo wyjedzone przez robaki. Nie tylko jest to niebezpieczne dla zdrowia, ale też może niekorzystnie wpłynąć na grzyby, które znajdą się w tym samym koszyku, co felerny okaz. Nie przechowuj grzybów w foliówkach Grzyby zbieraj najlepiej do...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner