Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" odwiedziła fryzjera. Nie zostawił na niej suchej nitki! 

Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Internautki, które także są młodymi mamami, nie tylko zwróciły uwagę na włosy ale pozazdrościły również tego, że wygospodarowała czas dla siebie. 

Ewa to teraz pełnoetatowa mama. Mały Leonek przyszedł na świat pod koniec zeszłego roku i całkowicie zawładnął sercem gwiazdy TTV. Macierzyństwo to zupełnie nowy rozdział w życiu Ewy, ale na szczęście może liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki i partnerki z programu, Sylwii Bomby, która ma roczną córeczkę Tosię. Ewa po urodzeniu synka nie zwalnia tempa. Nie zamierza rezygnować z planów zawodowych i tym podejściem inspiruje swoje fanki. 

Zobacz także: Agnieszka Kotońska zmieniła fryzurę! Gwiazda Gogglebox zmienia się jak kameleon

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" w nowej fryzurze 

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed Telewizorem" to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu. Razem z Sylwią Bombą swoimi śmiesznymi komentarzami podbiły serca widzów, czego dowodem są setki tysięcy obserwujących w sieci. Gwiazda TTV pochwaliła się swoją metamorfozą, przyznając, że nie odwiedziła fryzjera od pół roku. Z rozbrajającą i charakterystyczną dla siebie szczerością przyznała: 

Fajnie mieć takiego fryzjera-przyjaciela, który powie prosto w twarz! Ewa masz paskudny odrost, wyglądasz jak 💩 Trzeba coś z tym zrobić 😂😂😂 Wrzucam wam zdjęcia przed i po! Zrobiliśmy delikatnie odrost i wymęczyłam Tomka, żeby dał mi trochę różu bez farbowania! Bo mam strasznie zniszczone włosy! Efekt po różowej odżywce 👌🏻Chyba fajnie wyszło ? Dla mnie Tomek to mistrz blondu ❤️

Ewa zdecydowała się nie tylko na odświeżenie odrostu ale delikatnie rozjaśniła włosy dodając różowej poświaty specjalną odżywką. Jak oceniacie tę metamorfozę? Trzeba przyznać, że komentarze internautów były zróżnicowane. Jedni twierdzili, że włosy Ewy wciąż są zniszczone (czemu nie zaprzeczyła, sama wspominając o tym w poście), a inni byli zachwyceni ich grubością a nowy delikatnie odświeżony kolor trafił w ich gusta. 

Zobacz także: Ewa Mrozowska pokazała wózek swojego synka. Cena? Zawrotna!

Ewa Mrozowska pochwaliła się nową fryzurą po wizycie u fryzjera. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Gwiazda TTV wymarzyła sobie, aby kolor jej włosów delikatnie wpadał w różowy odcień. Nie od dziś wiadomo, że Ewa jest fanką różowego koloru i bardzo często sięga po stylizacje w tym kolorze. Najważniejsze to dokonywać wyborów zgodnie z upodobaniami! 

Ewa Mrozowska z synem

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47