Ewa Minge wygrała proces w sądzie
ONS

Ewa Minge wygrała proces z chirurgiem. Zaważyła jedna rzecz

Ewa Minge wygrała proces w sądzie
ONS

Operacje plastyczne w polskim show-biznesie to wciąż temat tabu. Większość gwiazd nie chce się przyznawać, że kiedykolwiek korzystała z usług medycyny estetycznej. Ostatnio gorąco zrobiło się wokół nieco zmienionej twarzy i biustu Edyty Pazury, która w mediach nieustannie zaprzeczała, że cokolwiek poprawiała. Głos w sprawie zabrał nawet ulubiony chirurg plastyczny gwiazd Hollywood. Zobacz: Ulubiony chirurg plastyczny gwiazd Hollywood ocenił twarz Edyty Pazury. Rozwiewa wszelkie wątpliwości

Gwiazdą której najczęściej zarzuca się poprawki kosmetyczne na twarzy jest Ewa Minge. Projektantka długo nie komentowała plotek. Przełomem była reakcja jej babci na oskarżenia lekarza, który w programie Agnieszki Szulim, "Na językach" wypowiadał się na temat rzekomych poprawek. Wtedy designerka wniosła sprawę do sądu:

Moja babcia, widząc lekarza wypowiadającego się na temat mojego wyglądu w programie Na językach, rozpłakała się. Zapytała mnie: Dlaczego oni ci to robią? Przecież to nieprawda. Wtedy uświadomiła mi, że wszystko w życiu ma swoje granice i o swoje dobre imię trzeba walczyć. Od lat portale internetowe piszą o moich wyimaginowanych, jak widać po wyroku sądowym, operacjach plastycznych. Przyzwyczaiłam się do tego. Jednak gdy zarzucił mi to lekarz, ludzie odebrali to jako fakt. Jako projektantka mody nie mogłam sobie na coś takiego pozwolić. To obniża moją wartość jako przedsiębiorcy, ale także jako kobiety - wyznała w Super Expressie. 


Minge udało się wygrać proces sądowy z chirurgiem, a jak tłumaczy adwokat Piotr Barczak, zaważył jeden kluczowy powód:

Biorąc pod uwagę kwalifikacje i doświadczenie lekarza, w oczach widzów jego wypowiedź czyniła z mojej klientki kłamcę. To właśnie ta okoliczność stanowiła powód skierowania sprawy do sądu.
 

Ewie gratulujemy wygranej sprawy.

Zobacz: Minge ma 46 lat i ciało nastolatki. Pokazała gorące zdjęcia w seksownym kostiumie
 

Ewa Minge na wernisażu kalendarza Virako 2015 autorstwa Andrzeja Pągowskiego 

Perfekcyjna twarz Ewy Minge:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33