Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ewa Minge wygrała proces w sądzie
ONS
Newsy

Ewa Minge wygrała proces z chirurgiem. Zaważyła jedna rzecz

Ucichną spekulacje na temat jej urody?

Operacje plastyczne w polskim show-biznesie to wciąż temat tabu. Większość gwiazd nie chce się przyznawać, że kiedykolwiek korzystała z usług medycyny estetycznej. Ostatnio gorąco zrobiło się wokół nieco zmienionej twarzy i biustu Edyty Pazury, która w mediach nieustannie zaprzeczała, że cokolwiek poprawiała. Głos w sprawie zabrał nawet ulubiony chirurg plastyczny gwiazd Hollywood. Zobacz: Ulubiony chirurg plastyczny gwiazd Hollywood ocenił twarz Edyty Pazury. Rozwiewa wszelkie wątpliwości

Gwiazdą której najczęściej zarzuca się poprawki kosmetyczne na twarzy jest Ewa Minge. Projektantka długo nie komentowała plotek. Przełomem była reakcja jej babci na oskarżenia lekarza, który w programie Agnieszki Szulim, "Na językach" wypowiadał się na temat rzekomych poprawek. Wtedy designerka wniosła sprawę do sądu:

Moja babcia, widząc lekarza wypowiadającego się na temat mojego wyglądu w programie Na językach, rozpłakała się. Zapytała mnie: Dlaczego oni ci to robią? Przecież to nieprawda. Wtedy uświadomiła mi, że wszystko w życiu ma swoje granice i o swoje dobre imię trzeba walczyć. Od lat portale internetowe piszą o moich wyimaginowanych, jak widać po wyroku sądowym, operacjach plastycznych. Przyzwyczaiłam się do tego. Jednak gdy zarzucił mi to lekarz, ludzie odebrali to jako fakt. Jako projektantka mody nie mogłam sobie na coś takiego pozwolić. To obniża moją wartość jako przedsiębiorcy, ale także jako kobiety - wyznała w Super Expressie. 


Minge udało się wygrać proces sądowy z chirurgiem, a jak tłumaczy adwokat Piotr Barczak, zaważył jeden kluczowy powód:

Biorąc pod uwagę kwalifikacje i doświadczenie lekarza, w oczach widzów jego wypowiedź czyniła z mojej klientki kłamcę. To właśnie ta okoliczność stanowiła powód skierowania sprawy do sądu.
 

Ewie gratulujemy wygranej sprawy.

Zobacz: Minge ma 46 lat i ciało nastolatki. Pokazała gorące zdjęcia w seksownym kostiumie
 

Ewa Minge na wernisażu kalendarza Virako 2015 autorstwa Andrzeja Pągowskiego 

Perfekcyjna twarz Ewy Minge:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda z czerwonymi ustami
Newsy
Doda pozwała lekarza z "Na językach"! Andrzej Sankowski sugerował, że poprawiała urodę
Doda pozwała lekarza z "Na językach"! Andrzej Sankowski sugerował, że poprawiała urodę

Doda tydzień temu zdecydowała się pozwać cenionego lekarza Andrzeja Sankowskiego. Jak podaje "Twoje Imperium" chirurg plastyczny w programie "Na językach" zasugerował, że artystka oprócz powiększania biustu, do którego sama się przyznaje, poprawiała także nos i usta. Rabczewska zagroziła Sankowskiemu procesem, ale sprawa trafiła na wokandę dopiero dwa i pół roku po emisji odcinka.  Sablewska pomaga Dodzie przeciwko Andrzejowi Sankowskiemu Jak donosi gazeta, na korzyść Dody zeznawała Maja Sablewska, która kilka lat temu pełniła funkcję jej menadżerki, a oprócz spraw zawodowych łączyła je też przyjaźń. Nie jest tajemnicą, że stylistka popiera poprawianie urody, jeśli ma ono poprawić samopoczucie kobiety, która się na to decyduje. Lekarz jednak nie stawił się w sądzie, podobno szkoda mu czasu.  Mam pecha. Najpierw pozwała mnie pani Minge, a teraz Rabczewska. Uważam, że ta druga zdecydowała się na proces kilka lat po emisji programu tylko dlatego, żeby wyciągnąć ode mnie pieniądze i żeby znów było o niej głośno - powiedział w "Twoim Imperium".  Ewa Minge też pozwała Sankowskiego Andrzeja Sankowskiego po emisji tego samego odcinka pozwała również Ewa Minge. Projektantka jednak zrobiła to niemal natychmiast i proces wygrała. Chirurg stwierdził, że gwiazda poddała się licznym poprawkom, a Minge stawała przy tym, że jej wygląd to kwestia ciężkiej choroby. Kilka miesięcy procesu opłaciło się designerce - temat zmian w jej wyglądzie jest coraz rzadziej poruszany. A jak zakończy się sprawa Dody?   Doda na imprezie 4 fun.tv   Doda na Eska Music Awards   Ewa Minge w rudych włosach

Ewa Minge w czarnej bluzce
ONS
Newsy
Ewa Minge przegrała w sądzie z chirurgiem plastycznym. Projektantka zapowiada dalszą walkę
Co planuje?

Ewa Minge przegrała proces z chirurgiem plastycznym. Znana projektantka sądziła się z doktorem Andrzejem Sankowskim, który w programie TVN "Na językach" zarzucił jej operacje plastyczne. Ewa Minge pozwała chirurga za tę wypowiedź i są orzekł, że doktor Sankowski się myli. Kluczowa miała być opinia biegłego sądowego, który badał Ewę Minge. Ja chyba nie przeszłam w życiu bardziej upokarzającej drogi. Po badaniach lekarza biegłego, powołanego przez sąd, którego nie znałam, ewidentnie wynika, że nie mam żadnych operacji plastycznych twarzy! W związku z tym wydawało mi się, że sprawa będzie prosta i zakończona. Sąd pierwszej instancji zawyrokował moją wygraną - zdradziła "Super Expresowi" projektantka. Doktor Andrzej Sankowski jednak postanowił odwołać się od wyroku. Sąd karny uznał, że lekarz miał prawo wyrazić swoją opinię. Jednak Ewa Minge nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Projektantka zapowiada, że nadal będzie walczyć o swoje dobre imię. Tym razem w sądzie cywilnym. Odpuściłam, bo cały czas toczy się druga sprawa w sądzie cywilnym. Tam mam zamiar udowodnić panu Sankowskiemu nie tylko naruszenie moich dóbr osobistych dotyczących mojego wizerunku, ale też udokumentowane duże straty materialne! Ewentualne odszkodowanie przekażę na rzecz mojej fundacji Black Butterflies i jej działania onkologiczne - zapowiada Ewa Minge na łamach tabloidu. Zobacz też: Ewa Minge podczas ćwiczeń: "Moja figura woskowa udała się do pobliskiego lasu".   Ewa Minge przegrała proces z chirurgiem plastycznym. Projektantka zapowiada dalszą walkę w sądzie.

Terry Dubrow o twarzy Edyty Pazury
ONS
Newsy
Ulubiony chirurg plastyczny gwiazd Hollywood ocenił twarz Edyty Pazury. Rozwiewa wszelkie wątpliwości
"Czuję się pewniej oceniając jej wygląd"

Wygląd Edyty Pazury od dawna jest tematem wielu dyskusji w programach telewizyjnych i na forach internetowych. Wszystko za sprawą nieco zmienionej twarzy. Celebrytka twierdzi, że swoją metamorfozę nie zawdzięcza botoksowi i serii operacji plastycznych, a po prostu nowej fryzurze , obcisłej sukience i dobremu makijażowi. Wystosowała w tej sprawie oświadczenie, przy okazji pozywając tabloid. Przypomnijmy: Oświadczenie Pazury w sprawie... twarzy Teraz sprawą zbadał amerykański chirurg plastyczny dr Terry Dubrow , który ma na swoim koncie współpracę z największymi gwiazdami. W Stanach Zjednoczonych jest ceniony przede wszystkim za dyskrecję, dlatego nie wiadomo oficjalnie kto zmienił się w łabędzia pod jego skalpelem. Na pewno rozjaśniła sobie włosy. To nie jest amerykańska gwiazda, więc mogę czuć się nieco pewniej, komentując jej wygląd . Jedna rzecz, którą mogę stwierdzić z pewnością, a nawet nie z pewnością, to jej biust wydaje się większy . To może być kwestia sukienki. Są staniki, które potrafią podnieść biust o wiele wyżej. Moja rada - kogo to obchodzi? Wygląda świetnie! - powiedział dla wp.pl Edyta raczej powinna się ucieszyć. Czy ta opinia zakończy raz na zawsze dyskusję na temat urody Pazury? Zobacz: Zmiany na twarzy Pazury. Upodobniła się do ikony mody Edyta Pazura w nietrafionej fryzurze:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner