Ewa Minge opowiedziała o swojej chorobie
ONS

Minge szczerze o swoim wyglądzie. Wszystko przez poważną chorobę

Ewa Minge opowiedziała o swojej chorobie
ONS

Ewa Minge od wielu lat musi zmagać się z przykrymi komentarzami dotyczącymi jej wyglądu. Wiele osób zarzuca projektantce zbyt dużą ilość operacji plastycznych, przez co wygląda nienaturalnie. I chociaż sama Minge wiele razy dementowała plotki dotyczące operacji, to w sieci wciąż pojawiają się sensacyjne doniesienia. Kilka miesięcy temu sprawę postanowił skomentować również syn projektantki, który wystosował ostre oświadczenie. Zobacz: Syn Minge broni honoru matki jak lew. W jego oświadczeniu nie zabrakło przekleństw i wyzwisk

Okazuje się, że powodem spuchniętej twarzy Ewy Minge jest choroba z którą zmaga się już od 20 lat. Projektantka opowiedziała o niej i jej skutkach w programie Andrzeja Sołtysika " Bagaż osobisty".

 

- Chudłam do 40 kilogramów mimo, że jadłam- wyznała Minge. Wyniki oscylowały w okolicach białaczki. O rozwoju tej choroby nie chcę dalej opowiadać.

 
Ewa Minge w rozmowie z Sołtysikiem przyznała, że ciągłe komentarze na temat jej wyglądu i choroba sprawiły, że miała myśli samobójcze. Więcej dowiemy się już w niedzielę na antenie TTV. To z pewnością będzie jeden z najgłośniejszych odcinków programu.

Zobacz na Polki.pl: Zobacz kolekcję Ewy Minge

 

 
 


Minge z Sołtysikiem spaceruje po Warszawie: 

Więcej na temat Ewa Minge
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15