Ewa Minge na wakacjach
Facebook

Minge pochwaliła się opalenizną i jędrnym biustem

Ewa Minge na wakacjach
Facebook

Sezon wakacyjny w pełni. Najlepszą pamiątką z letniego udanego wyjazdu jest opalenizna. Ostatnio pokazywaliśmy wam zdjęcie Iwony Węgrowskiej, która zapomniała chyba nasmarować ciało kremem z filtrem i spaliła się na czerwono. Okazuje się, że wokalistka nie jest jedyną postacią z show-biznesu, która postanowiła pochwalić się karnacją muśniętą słońcem. Zobacz: Iwona Węgrowska pokazała poparzone piersi

Swoje zdjęcia z egzotycznych wakacji na Facebooku pokazała również Ewa Minge. Projektantka ubrana w czarno-białe monokini i spodenki w pionowe paski pokazała swoją tegoroczną opaleniznę. Ponadto obcisły kostium kąpielowy podkreślił jej szczupłe ciało i uwydatnił jędrne piersi, które sprawiają wrażenie, jakby miały zaraz wyskoczyć. Aż trudno uwierzyć, że to ciało należy do 46-letniej kobiety.

Projektantka pochwaliła się również nową umiejętnością, którą jest zaplatanie warkoczyków. Czyżby planowała zacząć działalność w branży fryzjerskiej?

Ewa Minge jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu. Głównie przez swój wygląd i spekulacje mediów na temat licznych operacji plastycznych, którym się poddała. Jedno jest pewne projektantce figury z pewnością zazdrości nie jedna kobieta.

Zobacz: Minge ma tatarskie korzenie. Widać?

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48