Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Eva Minge w seksownym kostiumie kąpielowym
ONS
Newsy

Minge ma 46 lat i ciało nastolatki. Pokazała gorące zdjęcia w seksownym kostiumie

Projektantka na wakacjach

Ewa Minge jako nieliczna z polskich projektantów może pochwalić się zagranicznymi sukcesami. W jej kreacji pojawiła się niedawno m.in. sama Cheryl Cole, która zaśpiewała dla królowej Elżbiety II. Ewa często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem,  a najbardziej lubi zmieniać swoje fryzury. Przypomnijmy: Kazadi i Minge już tak nie wyglądają. Na imprezie Party zaskoczyły nowymi fryzurami

Ewa wielokrotnie powtarzała, że uwielbia wyjeżdżać do Włoch, ponieważ tam czuje się swobodniej niż w Polsce. To tam spędziła święta i zapewne Nowy Rok. Minge na Facebooku pochwaliła się gorącymi fotkami znad morza w seksownym kostiumie kąpielowym, który podkreślił jej spory biust i długie nogi. Projektantka ma 46 lat, ale o takim ciele marzy pewnie niejedna 20-latka. Tak rajskiego urlopu w środku zimy może jednak pozazdrościć jej każdy.

Seksowna?

Zobacz: Minge porównuje się do słynnej kobiety kot. Spodziewaliśmy się po niej innego komentarza 

Ewa Minge w czarnej bluzce
ONS
Newsy
Ewa Minge przegrała w sądzie z chirurgiem plastycznym. Projektantka zapowiada dalszą walkę
Co planuje?

Ewa Minge przegrała proces z chirurgiem plastycznym. Znana projektantka sądziła się z doktorem Andrzejem Sankowskim, który w programie TVN "Na językach" zarzucił jej operacje plastyczne. Ewa Minge pozwała chirurga za tę wypowiedź i są orzekł, że doktor Sankowski się myli. Kluczowa miała być opinia biegłego sądowego, który badał Ewę Minge. Ja chyba nie przeszłam w życiu bardziej upokarzającej drogi. Po badaniach lekarza biegłego, powołanego przez sąd, którego nie znałam, ewidentnie wynika, że nie mam żadnych operacji plastycznych twarzy! W związku z tym wydawało mi się, że sprawa będzie prosta i zakończona. Sąd pierwszej instancji zawyrokował moją wygraną - zdradziła "Super Expresowi" projektantka. Doktor Andrzej Sankowski jednak postanowił odwołać się od wyroku. Sąd karny uznał, że lekarz miał prawo wyrazić swoją opinię. Jednak Ewa Minge nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Projektantka zapowiada, że nadal będzie walczyć o swoje dobre imię. Tym razem w sądzie cywilnym. Odpuściłam, bo cały czas toczy się druga sprawa w sądzie cywilnym. Tam mam zamiar udowodnić panu Sankowskiemu nie tylko naruszenie moich dóbr osobistych dotyczących mojego wizerunku, ale też udokumentowane duże straty materialne! Ewentualne odszkodowanie przekażę na rzecz mojej fundacji Black Butterflies i jej działania onkologiczne - zapowiada Ewa Minge na łamach tabloidu. Zobacz też: Ewa Minge podczas ćwiczeń: "Moja figura woskowa udała się do pobliskiego lasu".   Ewa Minge przegrała proces z chirurgiem plastycznym. Projektantka zapowiada dalszą walkę w sądzie.

Ewa Minge
Marcin Tyszka
Newsy
I Bóg stworzył Ewę Minge
To był dla niej przełomowy rok. Jej trzeci już pokaz na Paryskim Tygodniu Mody haute couture wywołał aplauz. Jest z mężczyzną, przy którym nareszcie czuje się bezpieczna. Żałuje tylko, że świadkiem jej sukcesu nie jest matka, która niedawno odeszła.

Spotykamy się w Zielonej Górze, gdzie Ewa Minge mieszka i gdzie ma firmę. Dom ze wspaniałym zimowym ogrodem nosi znamię jej osobowości. Klasyka w brązach i czerniach, z akcentami czerwieni. Kryształowe żyrandole. Dwie kuchnie: jasna – rodzinna, i piętro wyżej czarna – wysublimowana. Dwa psy i iguana. Dwóch synów: Oskar – tegoroczny maturzysta – i Gaspar – kończy gimnazjum. Jest i mężczyzna, który od kilku lat daje jej poczucie bezpieczeństwa. I ojciec, z którym „wisi” codziennie na telefonie. Mnóstwo przyjaciół. Codzienność Ewy Minge jest równie barwna, jak ona sama i jej linia modowa. We wrześniu zajęła się też projektowaniem wnętrz – Eva Minge Home. Wiosną zaprezentuje pierwszy urządzony przez siebie apartament. Nie ma na koncie chybionych decyzji. I nawet jeśli przeszłość pakuje w kartony, to wybiera z niej tylko rzeczy, które mają znaczenie dla przyszłości – zdjęcia dziadków i pradziadków, laurki od dzieci i pamiątki z podróży. W Polsce atakowana, dostała się nie tylko na pokazy na słynnych Schodach Hiszpańskich, lecz także trzy razy w Paryżu na haute couture. – Kiedy wróciła Pani z Paryża z pokazu haute couture, pomyślała: uff, stanęłam na najwyższym podium? Ewa Minge: Nigdy tak nie myślę. Uważam, że jestem dopiero na początku długiej drogi, która może potrwać wiele lat. –  Nie wierzy Pani w siebie? Ewa Minge: Pamiętam, jak rozpłakałam się podczas pokazu na Schodach Hiszpańskich, mojego pierwszego zagranicznego pokazu tej rangi – wtedy to było jedno z największych wydarzeń modowych. Miałam iść ósma, to znaczy moja kolekcja. No i nie poszłam, dziewiąta też nie, jedenasta – nie. Przy trzynastej marce popłynął mi makijaż. Kiedy zapowiedzieli czternastą, że rewelacja, nadal...

Ewa Minge wyjeżdża z Polski
Newsy
Minge wyprowadza się z Polski na stałe!
Wiemy gdzie rozpocznie nowe życie

Ewa Minge to jedna z niewielu polskich projektantek, która odniosła znaczący sukces w świecie mody. Jej kolekcje podziwiano w Paryżu, Moskwie, Nowym Jorku, Mediolanie i Rzymie, a kreacje nosiły światowe ikony stylu. Niestety, w Polsce była raczej wyśmiewana i wyszydzana za swój awangardowy styl. Nic więc dziwnego, że w końcu zdecydowała się na emigrację . - Tylko moje dziecko zda maturę to dwoma nogami, a na razie tylko jedną nogą będę mieszkała na stałe w Mediolanie . Ja jadę tam żyć, więc jak będę tam żyła to będę tam pracowała. Włochy są moim drugim domem . Wielu Włochów mi powiedziało, ża ja jestem taką polską Włoszką i powinnam zostać we Włoszech. - powiedziała Minge w "Dzień Dobry TVN". Coraz częściej polskie gwiazdy są rozgoryczone podejściem jakie wobec nich prezentują media i publiczność w naszym kraju. Przypomnijmy, że niedawno z Polski chciała wyjechać Doda. Czy rzeczywiście w naszym kraju jest aż tak źle, że nawet największe talenty czują się niedocenione? Zobacz: Wojewódzki patriota: "Minge robi nam międzynarodowy wstyd"

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner