Ewa Kasprzyk zdradziła jaką stosuje dietę
ONS

Ewa Kasprzyk zdradziła sekret swojej figury. Jaką stosuje dietę?

Ewa Kasprzyk zdradziła jaką stosuje dietę
ONS

Ewa Kasprzyk to z pewnością jedna z najbarwniejszych postaci w programie "Taniec z Gwiazdami". I chociaż na parkiecie występuje u boku znacznie młodszych koleżanek, to dzięki swojemu temperamentowi dorównuje im kroku nawet w najbardziej szalonych tańcach. Jak większość gwiazd w show, również i Kasprzyk musi ostro ćwiczyć do piątkowych odcinków na żywo. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że dzięki temu udało się jej sporo schudnąć. Zobacz: Tak Łapanowski trenuje do Tańca z Gwiazdami. Jaką dietę stosują wraz z partnerką?

- Rzeczywiście już sporo schudłam. Jestem na diecie dwa tysiące kalorii. Nawiązałam współpracę z jedną z firm i teraz gotuje dla mnie najlepszy kucharz w Polsce. Zrobiłam to w porozumieniu z lekarką, która ułożyła mi dietę bogatą w białko, żelazo, mikroelementy, tak potrzebne przy intensywnym wysiłku- zdradziła w "Na Żywo" gwiazda.


Aktorka, która w tanecznym hicie Polsatu występuje z Janem Klimentem, wygląda świetnie. Wygląda na to, że ciężkie treningi i specjalnie ułożona dieta była strzałem w dziesiątkę. Trzymamy kciuki, żeby widzowie mogli oglądać swoją ulubioną parę w TzG jak najdłużej.

Zobacz: Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
 Tak prezentowały się gwiazdy w piątym odcinku Tańca z Gwiazdami:

Więcej na temat Ewa Kasprzyk Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22