Ewa Gawryluk
East News

Ewa Gawryluk pokazała aż trzy suknie ślubne! Coś się szykuje?

Ewa Gawryluk
East News

Ewa Gawryluk zaskoczyła fanów najnowszymi zdjęciami. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała bowiem na swoim profilu instagramowym jak mierzy suknie ślubne. I to trzy! Czyżby kroiła się jakaś uroczystość? Zobaczcie, jakie modele sukien wybrała gwiazda i jak w nich wygląda.

Zobacz także: Gwiazda "Na Wspólnej" po raz drugi została mamą! Anna Kerth pokazała urocze zdjęcie maleństwa

Ewa Gawryluk w sukniach ślubnych

Aktorka na Instagramie pokazała się w trzech różnych modelach sukni. 

Dzięki @agnieszkaswiatly będę mogła się czuć wyjątkowo,mimo że nie panna już a tym bardziej nie młoda😁A ciąg dalszy nastąpi... - napisała dość tajemniczo.

Oznaczyła przy tym projektantkę sukien ślubnych Agnieszkę Światły. Czy to znaczy, że szykuje się do jakiejś uroczystości? Pod wpisem natychmiast zaroiło się od rad, którą z sukni wybrać.

Ewo dziękuję za cudowny i ciepły klimat, który stworzyłaś na przymiarkach. W każdej z nich wyglądasz zabójczo. Będzie 🔥- napisała sama projektantka. 

A Wy jak myślicie w której najlepiej?

Ewa Gawryluk ma 52 lata. Od ponad 20 jest mężatką - w 1999 roku wyszła za aktora Waldemara Błaszczyka. Czyżby para planowała np. odnowić małżeńską przysięgę? A może piękna aktorka zamierza wziąć udział w pokazie sukni ślubnych lub też suknie będą rekwizytami przy którejś z jej ról? Zobaczymy niebawem. Tak czy inaczej pani Ewa wygląda w nich zjawiskowo.

Ewa Gawryluk na planie serialu "Na Wspólnej".

Ewa Gawryluk na planie serialu Na Wspólnej
mat. prasowe

Więcej na temat Na Wspólnej Ewa Gawryluk
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43