Ewa Farna
EastNews

Ewa Farna wydała nowy singiel z wielką gwiazdą rapu! Będzie hit? Posłuchajcie sami

Ewa Farna
EastNews

Ewa Farna nagrała singiel ze Smolastym. "Pełnia" ma premierę 10 stycznia, a data nie jest przypadkowa. Właśnie dzisiaj przypada pierwsza pełnia w roku 2020.

To spotkanie dwóch artystów reprezentujących zupełnie różne gatunki muzyczne. Czy to połączenie zapewni im szczyty listy przebojów? 

Zobacz także: To będzie hit! Viki Gabor i Kayah we wspólnej piosence! Zobaczcie teledysk

Ewa Farna i Smolasty "Pełnia"

Ewa Farna przyjęła zaproszenie Smolastego do wspólnego duetu w utworze "Pełnia", który promuje najnowszą płytę rapera o tym samym tytule. Premiera krążka odbędzie się 9 marca.  

Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi ‘pazur’ w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia - powiedział Smolasty.

Ewa Farna po urodzeniu syna wycofała się na chwilę z show biznesu, by móc poświęcić czas dziecku i to właśnie miał na myśli raper, mówiąc o "przerwie z wiadomych względów".

Sama Ewa z charakterystycznym dla siebie dystansem przyznała, że bardzo cieszy się z tej współpracy oraz z faktu, że Smolasty pomyślał o "matce na rodzicielskim": 

Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim 😊. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi - ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia 😊.

Piosenka dostępna jest już na wszystkich platformach streamingowych. Podzielacie zdanie Ewy? Będzie hit? 

Zobacz także: Ewa Farna już dawno nie pokazywała się w tak seksownych stylizacjach! W złotej mini wyglądała obłędnie!

Ewa Farna i Smolasty zaprezentowali wspólny utwór pt. "Pełnia".

Ewa Farna i Smolasty "Pełnia"
Instagram

Czy ta propozycja zostanie hitem 2020 roku? 

c

Ewa Farna i Smolasty "Pełnia"
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48