Ewa Farna o pierwszym pocałunku
ONS

Farna: Nie całuję się z kimś przypadkowym

Ewa Farna o pierwszym pocałunku
ONS

Ewa Farna w wywiadach nie opowiada za często o swoim życiu prywatnym. Jej fani, jak i dziennikarze bardzo interesują się tym, jaka gwiazda jest prywatnie, a także bacznie śledzą, czy ma chłopaka. Ostatnio wokalistka została przyłapana na randce z uczestnikiem czeskiego "Idola". Zobacz: Farna przyłapana na randce z nowym facetem

Jak na razie Ewa nie potwierdziła jakoby się z kimś spotykała. W ostatnim numerze "Bravo" zdradziła natomiast, z kim pierwszy raz przeżyła prawdziwy, namiętny pocałunek. Farna wielokrotnie podkreślała już, że wierzy wyłącznie w stałe związki, a swoje relacje z partnerami traktuje bardzo poważnie.

- Nie jestem taka, że się z kimś przypadkowym całuję! Mój pierwszy prawdziwy pocałunek przeżyłam z moim pierwszym chłopakiem Marcusem Tranem, który był moją pierwszą miłością - wyznała dwutygodnikowi Ewa.


Przypomnijmy, że związek Farnej i 8 lat starszego od niej Marcusem Tranem, gitarzystą zespołu Embassy wzbudzał wiele emocji. Para była ze sobą prawie dwa lata. Związek Ewy według doniesień mediów rozpadł się, gdyż muzyk ponoć nie był jej wierny.

Ostatnio Ewa jest bardzo zapracowana i z pewnością nie ma zbyt wiele czasu na randkowanie. Mamy nadzieję, że w końcu Farna znajdzie swoją nową, prawdziwą miłość i ponownie będzie mogła oddać się namiętności.

Zobacz: Farna dorabia na stacji benzynowej i w warzywniaku

Ewa Farna z nowym facetem na randce:

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08