Jak się zmienia Ewa Farna, metamorfoza wokalistki
East News

Ewa Farna zachwyca ostatnimi zdjęciami. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła przez lata

Jak się zmienia Ewa Farna, metamorfoza wokalistki
East News

Ewa Farna to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych gwiazd. Obdarzona ogromnym talentem wokalnym i sceniczną chryzmą podbiła serca fanów. A to, że wychowywała się na polsko-czeskim pograniczu sprawiło, że zyskała sławę tak w Polsce, jak i w Czechach. Każdy krok Ewy jest pilnie śledony na jej mediach społecznościowych, a każde zdjęcie szeroko komentowane. 

Ostatnie zdjęcia gwiazdy w czarnej sukience w białe groszki sprawiły, że komentarzy było jeszcze więcej niż zwykle. Wszystko za sprawą figury gwiazdy. Wokalistka, która ledwie 1.5 roku temu została mamą wygląda rewelacyjnie. Według niektórych komentujących nigdy nie była tak szczupła. 

I rzeczywiście wygląda świetnie:

Śledząc zdjęcia gwiazdy z różnych okresów kariery można dojść do jednego wniosku - jej naturalny wdzięk sprawia, że w każdym wydaniu Ewa wygląda świetnie. Pamiętacie ją sprzed kilkunastu lat? 

Zobacz także: Ewa Farna pokazała nowe zdjęcia. Jest jeszcze szczuplejsza! Fani: "wyglądasz fenomenalnie"

Metamorfoza Ewy Farnej przez lata

Gdy w 2009 roku stawała na scenach wielkich polskich festiwali w Opolu i Sopocie była 16-latką.

Ewa Farna w roku 2009
East News

 

Ewa zawsze była naturalna i szczera. Stosunek do siebie i swojego wyglądu wyraziła jakiś czas temu dobitnie we wpisie na Instagramie. Odniosła się do swoich myśli z początku kariery:

Bez operacji plastycznych, sztucznych piersi, liposukcji czy pragnienia "wyglądać jak"... Pamiętam, jak ta dziewczyna mówiła, że nie chce by ją zniszczył showbussines, chciała, by te najważniejsze wartości się nie zmieniły i że nie będzie się siebie wstydzić.👍 Za to jak wygląda, jak się zachowuje, co ubiera, że pochodzi z małej wioski (...). Sukces nie zawsze trzeba mierzyć w ilości hitów za rok czy tym, która nagroda najważniejsza. Dziś mam 25 lat i jest dla mnie ogromnym szczęściem to, że mam Was fanów❤️, którzy są ze mną nawet jeśli (a może właśnie dlatego) kim naprawdę jestem. Nie lalka, nie dostosowaną postacią, nie przyjętą pozą, ale autentyczną Ewą - napisała Ewa Farna. 

Ewa Farna w roku 2010 i 2011
East News

Trzeba przyznać, że przez wszystkie te lata, choć zmieniają się trendy i mody, Ewa pozostaje sobą. 

Staram się być normalna i bezpośrednia, bo mam wrażenie, że ludzie wyczuwają fałsz - mówiła magazynowi "Party".

Ewa Farna w roku 2014
East News

Nie lubi rozmawiać o swojej wadze. Ale gdy pojawiały się głosy, że przybyło jej kilka kilogramów, odpowiadała szczerze:

A kilka kilogramów to nie powód, żebym chowała się w domu, podcinała sobie żyły i bała się ludzi. Mówię młodym dziewczynom: „Nie musicie wyglądać jak modelki na wybiegu, a poza tym one są za chude. Rozejrzyjcie się wokół siebie, to zobaczycie, że na ulicy mijają was dziewczyny i kobiety, z których mało która jest idealna” - wyznała Ewa Farna w magazynie "VIVA!".

Ewa Farna w roku 2015
East News

Zawsze podkreślała, że waga nie jest dla niej problemem. Nawet gdy mocno zajmowała się nią prasa, szczególnie w Czechach. 

Znam swoją wartość i znam swoje kilogramy, ale jestem szczęśliwa. Mam się pójść rzezać, skakać z mostu? Dla mnie to było zabawne. Za kilka miesięcy mogę mieć parę kilo mniej albo więcej. To nie są wartości stałe - mówiła w Dzień dobry TVN.

Ewa Farna w roku 2016
East News

 

Śliczna piosenkarka często budziła sensację swoimi stylizacjami. Jak choćby tą, pamiętną, z rozdania Fryderyków w 2016 roku, z niesamowitym dekoltem. Choć gwiazd na imprezie było bez liku, Ewa przyćmiła wszystkie...

Ewa Farna na Fryderykach 2016
East News

 

Ewa stawia na naturalność, nie zamierza - wzorem innych gwiazd - powiększać sobie piersi czy ust. 

Jedyna ingerencja w naturę to...doczepione włosy. Nie przesadzam z ulepszaniem siebie także dlatego, że nie zgadzam się z tezą: chcesz być lubiana, musisz być idealna - mówiła Ewa w „Twoim Stylu”.

Ewa Farna w roku 2017
East News

 

Ewa w 2017 i 2018 roku:

Ewa Farna w roku 2017 i 2018
East News

 

Potem przyszedł piękny czas ciąży i macierzyństwa. Wspaniałe zdjęcia uwieczniające te niezwykłe momenty mogliśmy podziwiać na instagramowym profilu Ewy:

 

 

W 2020 roku, 14 lat po wydaniu swojej pierwszej płyty, ciągle wygląda jak ta nastolatka, którą pokochali fani. Tak prezentowała się na letnim festiwalu w Uniejowie:

Ewa Farna w roku 2020
East News

 

A tak na zdjęciach, które tak ujęły ostatnio fanów gwiazdy:

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27