Ewa Farna ma na głowie mnóstwo obowiązków. Ciągłe koncerty, programy, nowe teledyski i płyty - to może być męczące. Jest jednak w doskonałej formie, a na ostatnim Sylwestrze z Polsatem zaśpiewała swój najnowszy singiel, którym zachwyciła wszystkich. Przypomnijmy: Farna na Sylwestrze dała z siebie wszystko. Nowym singlem powaliła na kolana

Gwiazda nie zapomina jednak o najbardziej potrzebujących. Jak co roku, wsparła akcję WOŚP. Tym razem przekazała na licytację kurtkę z jednego z odcinków X-Factora, która została zaprojektowana specjalnie dla niej. Ewa przyznała się, że ma jednak pewien defekt - jest nieco spocona! To jednak nie powinno odstraszyć fanów:

Cześć! Zapraszam do licytacji WOŚP. Przekazuję tę o tą piękną kurteczkę, która była specjalnie dla mnie szyta do jurorowania w X-Factorze, no i też wykonywałam w niej utwory  "Znak" i "Ulubiona rzecz" w pewnym odcinku. Trochę jeszcze spocona, ale moja, więc kto chciałby licytować kurtkę to jest dla was - przekonuje w nagraniu dla akcji WOŚP.


Taką Ewę kochamy.

Zobacz: Farna wyraźnie schudła. W Sylwestra zachwyci doskonałą figurąEwa Farna w Czechach na gali:

Więcej na temat Ewa Farna WOŚP