Wydała debiutancki album w 2006 roku mając zaledwie 13 lat. Rok później była już następna. Obie ze statusem platynowej płyty. Jej koncertowe DVD było najlepiej sprzedającym się albumem w Czechach. Urzekał jej głos i urzekała ona. Dziewczęcością i niepowtarzalnym urokiem.
Mieszkająca w Czechach, Ewa Farna zawsze uważała się za Polkę. Dlatego też w 2008 roku zadebiutowała na polskim rynku. Oczywiście z  ogromnym powodzeniem. Dziś piosenki Ewy można usłyszeć w każdym polskim radiu, a teledyski we wszystkich stacjach muzycznych. Na oczach tysięcy fanów obserwujemy coś jeszcze - jak z nastolatki staje się kobietą.

19 - letnia dziś maturzystka nie ma za wiele wspólnego z dziewczyną w sportowych ubraniach z jaką mieliśmy do czynienia 4 - lata temu. Nosi sukienki od znanych projektantów. Zmieniła kolor włosów na bardziej wyrazisty (zobacz Ewę w nowej fryzurze). Nabrała bardziej kobiecych rysów. Jaka będzie jej przyszłość? Czy stanie się kolejną roznegliżowaną gwiazdą, czy pójdzie w zupełnie inną stronę? Czas pokaże. Tymczasem zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie jak się zmieniała!

Więcej na temat szafa gwiazd Ewa Farna