Ewa Farna w spiętych włosach

Czeskie media mają obsesję na punkcie... pupy Ewy Farnej? Co na to artystka?

Ewa Farna w spiętych włosach

Ewa Farna jest gwiazdą nie tylko na polskim rynku muzycznym, ale także na czeskiej scenie. Artystka ma zatem porównanie, jak wygląd show-biznes po obu stronach granicy. Farna wyznała, że w Czechach panuje wręcz obsesyjne zainteresowanie jej... pupą!

Ewa Farna o zainteresowaniu mediami jej pupą

Artystka udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich dokonaniach zawodowych oraz porównała polski i czeski rynek muzyczny. Zdradziła także kilka ciekawych smaczków, na przykład na temat tego, co czeskie media myślą o jej kobiecej figurze. Zapytana, czy czeskie media mają obsesję na temat jej pupy, odpowiedziała ze śmiechem:

Myślę, że jeszcze bardziej niż polskie - cytuje Ewę onet.pl. (...) Show-biznes odróżnia się od realnego świata. Gwiazdy na zdjęciach muszą być idealnie szczupłe. Jestem więc nienormalna w świecie show-biznesu. Za to jestem normalną dziewczyną w realnym świecie. I o to w tym wszystkim chodzi - dodała.

Gwiazda wyznała także, że w show-biznesie bardzo liczy się wygląd, lecz ona stawia przede wszystkim na muzykę:

W Czechach trudniej się przebić na szczyt, a w Polsce – trudniej się na nim utrzymać. Tak naprawdę wszędzie może się pojawić młodsza, szczuplejsza i ładniejsza. Ja robię swoje, liczę, że ludzie docenią, że gram fair play, że jestem uczciwa, uprzejma, szczera i autentyczna. Są artyści, którzy chcą wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. I ja też tak staram się robić - zdradziła Ewa.

Zobacz też: TYLKO U NAS: Wiemy, gdzie Ewa Farna wystąpi w Sylwestra!

 

Ewa Farna wyznała, że czeskie media często piszą o jej krągłej figurze

Ewa Farna w czarnych legginsach

 

Gwiazda ma jednak duży dystans to tego typu informacji

Ewa Farna na gali TeleKamery 2013

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55