Ewa Farna z telefonem.jpg
Ewa Farna z telefonem.jpg

Odchudzanie po ciąży? Nic z tych rzeczy! Jaki przepis na szczęście znalazła Ewa Farna?

Ewa Farna z telefonem.jpg
Ewa Farna z telefonem.jpg

Ewa Farna szybko po porodzie wróciła na estradę. Już w sierpniu wystąpiła na festiwalu Top of the Top w Sopocie. Gwiazda udowadnia, że można żyć wbrew schematom. Kiedy ona i jej mąż występują na scenie, to jej trzymiesięcznym synkiem zajmuje się ktoś bliski z rodziny, najczęściej jej mama. Bo gwiazda nie chce rozstawać się z synkiem. Jest też odporna na słowa krytyki i hejt.

W zabawnym wpisie na Instagramie Ewa odpowiada tym, co mówią jej, by nie nosiła Artura na rękach, bo się przyzwyczai i potem będzie jej trudno „się go pozbyć”. 

„Ej, ale nie chcę się go pozbyć!🤪 Będę go nosiła z wielką radością, i tak to przecież tylko przez określony okres, który tak szybko mija, że jeszcze będę z utęsknieniem wspominać, kiedy mogłam go tulić na rękach.”

Mówi też do tych, co ją przestrzegali, że po ciąży będzie miała rozstępy oraz do tych, co teraz upominają, że powinna błyskawicznie schudnąć, bo przecież w show-biznesie są same szczupłe gwiazdy.

„Moje ciało dało radę 9 miesięcy nosić i tworzyć życie (a do tego grać koncerty😁), jeżeli to ma być podatek od tego cudu, to bułka z masłem, luzik guzik!😈” , napisała na Instagramie. 

Widać, że Ewa Farna nie przejmuje się złośliwymi komentarzami. Ale ma wprawę w przełamywaniu schematów, ponieważ kiedyś słyszała, że nie da rady połączyć nauki z występowaniem na scenie. A jednak dała radę! Potem, że jak założy aparat na zęby, to będzie dziwnie śpiewać. Udowodniła, że to bzdura! 

Ewa Farna przyznała jednak, że przeszła na nową dietę, bo teraz je zdecydowania mniej mięsa. Ale nie po to by schudnąć, lecz dla zdrowia i ekologii. Niedawno zdradziła też fanom, jak wygląda jej dom. Okazuje się, że Ewa Farna zainspirowała się ekologicznym życiem. Nie kupuje wody butelkowanej, bo ma swoją w studni. Segreguje śmieci i ma własny kompostownik. Do tego podczas zakupów stara się wspierać rolników regionalnych. Ponadto uprawia warzywa we własnym ogródku. Razem z Martinem Chobotem i synkiem Arturem stworzyła przytulny ekologiczny dom pod czeską Pragą. W ten sposób spełnia swoje marzenia o dużej szczęśliwej rodzinie. Przypominamy, że kiedyś Ewa mówiła, że chciałaby mieć przynajmniej trójkę dzieci. 

Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie

Więcej - w nowym "Party"!

Ewa Farna na okładce

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11