Ewa Farna świętuje dziś 23. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was filmik, dzięki któremu możecie zobaczyć, jak zmieniała się młoda gwiazda.
Choć pochodzi z Zaolzia po czeskiej stronie granicy, mówi o sobie, że jest Polką! Ewa Farna to "złote dziecko". Od najmłodszych lat śpiewała, wygrywała konkursy piosenki dziecięcej, aż zauważył ją Leszek Wronka (znany czeski producent, a prywatnie dziś mąż Haliny Mlynkowej) i to właśnie pod jego pieczą Ewa zaczęła odnosić wielkie sukcesy na rynku czeskim, a później polskim. Jako nastolatka, Farna zdobyła Superjedynkę za album roku "Cicho", a potem nagrody posypały się już jedna za drugą. Sopot Hit Festiwal, VIVA Comet Awards, Eska Music Awards - to tylko kilka statuetek, które dziś stoją u Ewy na półce "chwały". Ale wokalistka to nie tylko muzyka. Gwiazda jest absulutną idolką swojego pokolenia - jej Instagrama śledzi ponad 50 tysięcy fanów! 
Prywatnie wokalistka związana jest od trzech lat z muzykiem ze swojego zespołu  - gitarzystą Martinem Chobotem. Ostatnio najwięcej emocji wywołuje dieta Ewy - fani ciągle zastanawiają się czy schudła, co je, ile waży. 

Urodziny obchodzi w trasie koncertowej, ale kwiaty dostała, czy pochwaliła się dziś na Instagranie:

 

Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła ta artystka. Sto lat dla Ewy Farnej

 

Ewa Farna skończyła 23 lata!

Ewa Farna

Więcej na temat Ewa Farna