Ewa Farna ma problemy ze zdrowiem

Ewa Farna musi milczeć! Inaczej czeka ją operacja: "To nie są łatwe rzeczy tak tydzień milczeć"

Ewa Farna ma problemy ze zdrowiem

Ewa Farna ma problemy ze zdrowiem? Okazuje się, że piosenkarka musi przez tydzień milczeć! Tylko dzięki temu będzie mogła uniknąć operacji strun głosowych. Farna w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że bardzo boi się zabiegu, dlatego żeby go uniknąć, woli przez tydzień z nikim nie rozmawiać. To nie pierwszy raz, kiedy Ewa decyduje się na taką formę terapii. Artystka żartuje, że z jej milczenia z pewnością będzie zadowolony jej chłopak.

To nie są łatwe rzeczy tak tydzień milczeć. Teraz też mnie to czeka, bo nie jestem w formie. Ja się tak bałam operacji strun głosowych, więc musiałam dotrzymać tego i nie mówić. Straszne to jest, ale dzięki takiemu milczeniu raz sobie uratowałam struny przed operacją. Dużo snu i dużo milczenia. Mój chłopak się z tego bardzo cieszy, że będę milczała, bo jak mogę, to cały czas gadam.

Trzymamy więc kciuki za szybki powrót piosenkarki do zdrowia! Miejmy nadzieję, że tydzień w milczeniu poprawi jej stan zdrowia i już wkrótce Ewa Farna znowu będzie nas zachwycać swoim głosem!

 

Zobacz także: Ewa Farna została na lodzie! A strój piosenkarki znów wywołał temat jej figury... ZDJĘCIE

 

Ewa Farna musi milczeć przez tydzień.

Piosenkarka żartuje, że jej chłopak z pewnością będzie zadowolony, że gwiazda będzie milczeć.

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41