Ewa Farna na łóżku w szarej bluzie

Ewa Farna ma nową fryzurę! Swoją metamorfozą chce zwrócić uwagę mężczyzn. Dlaczego?

Ewa Farna na łóżku w szarej bluzie

Ewa Farna zmieniła kolor włosów. Pochwaliła się metamorfozą i przy okazji zwróciła się z apelem do mężczyzn. O co chodzi? Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów i pochwaliła się efektami ostatniej wizyty u fryzjera. Na nowej fotce uwagę przyciąga nie tylko nowy kolor włosów piosenkarki ale również jej szeroki uśmiech. To właśnie chwila dla siebie wprawiła ją w tak doskonały nastrój! 

Zobacz także: Ewa Farna pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem! "Cudownie" komentują fani

Ewa Farna zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda?

Od kiedy Ewa Farna została mamą wycofała się z życia zawodowego. Każdą chwile spędza z małym Arturkiem i czuje się spełniona, jednak jak każda kobieta potrzebuje również chwili tylko dla siebie. Wizyta u fryzjera i odświeżenie swojego wizerunku wprawiły ją w doskonały nastrój. Bazując na swoim doświadczeniu, postanowiła zaapelować do mężczyzn, aby zrobili swoim kobietom niespodziankę i podarowali im chwilę, którą będą mogły wykorzystać jak tylko będą chciały. Może właśnie podobnie jak Ewa, u fryzjera? 

Wygląda to jak reklama szamponu?😂 Nie jest to żadna reklama. W sumie, może na partnera - ojca. Panowie, dożyczcie partnerce, mamusi trochę czasu dla siebie (naprawdę czasami wystarczy chwila!) Będzie bardziej uśmiechnięta, przez co będzie jeszcze szczęśliwszą mamusią i zadowoloną kobietą.💃🏻 A Wy będziecie mieli okazje budowania pięknego związku ze swoim dzieckiem. Sytuacja win win Ten śmiech po godzince “me-time” .😁 - napisała na Instagramie

Trzeba przyznać, że Ewa Farna promienieje! Mała zmiana i ile radości! Ewa postawiła na brązowy kolor włosów i lekkie cięcie. Nie zrezygnowała z charakterystycznej dla siebie grzywki. Nowa fryzura z połączeniu z tym szczerym uśmiechem sprawia, że trudno oderwać od niej wzrok. 

Zobacz także: Ewa Farna pokazała bardzo seksowne zdjęcie! W tej odważnej sukience wygląda jak bogini

Ewa Farna pochwaliła się nową fryzurą. Piosenkarka postanowiła nieco przyciemnić swój kolor włosów. Zdecydowała się na intensywny brąz. Nie zrezygnowała jednak z charakterystycznej grzywki. Jak oceniacie jej metamorfozę? 

Ewa Farna ma nową fryzurę. Jak teraz wygląda?
Instagram

Ewa Farna stawia na naturalność. Rzadko pozwala sobie na diametralne metamorfozy. 

Ewa Farna w sukience w grochy

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05