Ewa Farna o samotności
ONS

Ewa Farna mimo pracy na planie "X Factor" i promocji wydanego niedawno albumu znajduje czas, żeby dzielić się z fanami osobistymi refleksjami i prywatnymi zdjęciami przy pomocy profilu na Facebooku. Wokalistka znana jest z tego, że nie boi się wyrażać własnego zdania na dręczące ją tematy. Przypomnijmy: Dla show biznesu moje kształty nie są normalne

Ostatnio zainteresowanie gwiazdy wzbudził chłopiec, który kilka dni temu pojawił się wraz z rodzicami w "Dzień Dobry TVN".  Zaledwie 9-letni raper wywołał oburzenie tym, że w swoich utworach nie stroni od wulgaryzmów i używa słów, które przypisane są dorosłym. Ewa po obejrzeniu odcinka nie mogła powstrzymać się od komentarza do całej sytuacji. Odpowiedzialnością za zachowanie chłopca obarcza nie tyle rodziców, co artystów i media, które kształtują rzeczywistość młodych ludzi.
 

Chcialam Wam dzis przeslac inna informacje (i ja przesle pozniej)... Ale obejrzalam wlasnie material DDTVN. I nie moge sie powstrzymac. Niechaj mi nikt nie wciska kitu, ze dzieci nie absorbuja tego, co sie wokol dzieje. Niechaj nikt mi nie wmawia, ze artysta ma zero odpowiedzialnosci za przyszle pokolenie oraz za to, co przyjmuje sie za norme! Niechaj nikt mi nie mowi, ze SWIAT NIE OSZALAL!!!! Niechaj mi nikt nie mowi, ze media nie ksztaltuja obraz rzeczywistosci! Nie tylko rodzice wychowuja - pisze oburzona.


Ewa odniosła się również do swojej osoby, która nie podąża za najnowszymi trendami, nie stara się wyglądać jak typowa osoba z branży oraz nie chce osiągnąć sukcesu za wszelką cenę. Kilkukrotnie wspominała, że nie przeszkadzają jej nadprogramowe kilogramy.
 

I czy wybic sie jest dzis wartoscia nad wartosciami? 10000000000x bede wolala ubrac sie nie "trendy", przytyc 5kilo, plakac na wizji czy skakac na stole jurorskim anizeli probowac sie wybic w taki sposob... - pisze emocjonalnie na swoim Facebooku
 

Zgadzacie się z młodą gwiazdą TVN?

Zobacz: Młody skandalista odwiedził studio "Dzień dobry TVN". Pieńkowska nie kryła oburzenia

Metamorfoza Ewy na planie "X Factor":

Więcej na temat Ewa Farna Dzień Dobry TVN