Ewa farna w Sopocie
ONS

Ewa Farna jak zwykle z dystansem: "Kiedy wyglądasz jak debil, ale się nie przejmujesz"

Ewa farna w Sopocie
ONS

Ewa Farna wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie dystans. Piękna wokalistka potrafi żartować z siebie samej, w tym również ze swojego wyglądu. Zresztą potrafi mówić o tym również bardzo poważnie i bardzo szczerze. Jak twierdzi, ważne by być autentycznym.

Dla mnie ogromnym szczęściem to, że mam Was fanów❤️, którzy są ze mną nawet jeśli (a może właśnie dlatego) kim naprawdę jestem. Nie lalka, nie dostosowaną postacią, nie przyjętą pozą, ale autentyczną Ewą - pisała przed urodzeniem swojego pierwszego dziecka. 

I tak zostało. Ewa nadal niczego nie udale. Tym razem polsko-czeska gwiazda pokazała zdjęcie z wakacyjnego wypadu w góry. I znów pojawiła się autoironia. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Ewa Farna otworzyła się w #Hot16challenge. Rapuje o TVP, Trójce i "Playboy'u". Jest ostro! 

Ewa Farna:  "Kiedy wyglądasz jak debil"

Ewa pokazała na Instagramie swoje zdjęcie na tle gór i... krowy. Widzimy ją uśmiechniętą przy rowerze, w rowerowym kasku na głowie.

Kiedy wyglądasz jak DEBIL, ale się nie przejmujesz - napiała.

Choć wpis jest po angielsku, wyraźnie wybite słowo "debil" jest świetnie znane tak w Polsce, jak i w Czechach. I w obu tych krajach znaczy mniej więcej to samo. 

Obserwujących profil Ewy Farnej fotka, jak zwykle zresztą, zachwyciła. Komentujący natychmiast podchwycili żartobliwą konwencję wpisu:

Kiedy myślisz, że wyglądasz jak DEBIL, a wyglądasz cudownie! Najważniejsze, jak się czujesz w środku? Zgaduję, że szczęśliwa - napisała (również po angielsku) jedna z obserwatorek.

A właśnie, że wyglądasz super 💗💗 - pisze inna.

A Wam jak się podoba nowa fotka Ewy? Tylko pozazdrościć humoru!

 

Ewa Farna od lat jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce i Czechach. Zawdzięcza to talentowi i piosenkom, ale również temu, jaka jest. Wiele razu udowadniała, że jest normalną dziewczyną, czy kobietą, ze wspaniałym poczuciem humoru i dystansem do siebie. I taką ją pokochali fani.

Ewa Farna na łóżku w szarej bluzie

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34