Ewa Chodakowska została modelką
Facebook

Chodakowska została modelką. Co będzie reklamować?

Ewa Chodakowska została modelką
Facebook

Ewa Chodakowska to absolutne odkrycie ostatnich miesięcy w polskim show-biznesie. Przebojowa trenerka fitnessu wdarła się do telewizji i zdobyła miliony fanek, które traktują ją niemal jak boginię. Przypomnijmy: Tysiące Polek na spotkaniu z Ewą Chodakowską. To jakieś szaleństwo!

Chodakowska to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych ostatnio gwiazd. Nie dziwi zatem, że Ewa zasypywana jest rozmaitymi propozycjami. Informowaliśmy niedawno, że upominał się o nią nawet sam "Playboy" (zobacz: Zaprosili Chodakowską do "Playboya". Rozbierze się?)

Teraz celebrytka pochwaliła się na swoim Facebooku, że zaprzyjaźniona projektantka poprosiła ją, aby została twarzą kolekcji ubrań marki "Wild Colours". Umieściła również mały przedsmak tego, co niebawem zobaczymy. Widać już, że Chodakowska w roli modelki czuje się równie pewnie, co jako sportowa mentorka milionów Polek.
 

Bycie inspiracja to największe wyróżnienie!!! Moja przyjaciółka która dotychczas projektowala ubrania w czerniach, bielach i szarosciach, pod wpływem wspólnych treningów postawiła na kolor!!! Jej nowa marka WILD COLOUR aż tryska endorfinami!!!
Wspieram ja całym sercem, a ona bedzie wspierała Wasze zmagania na drodze do celu, nagradzajac kolejne Metamorfozy!!!! Wkrótce strona internetowa, na której znajdziecie wszystkie projekty!!!
- napisała na Facebooku.


Myślicie, że Ewa Chodakowska będzie próbowała swoich sił w innych dziedzinach show-biznesu?

Zobacz też galerię zdjęć Ewy Chodawskiej na spotkaniu z fankami i podczas treningu:

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53