Party Stories
Ewa Chodakowska z narzeczonym na okładce "Vivy!"
Viva!
Newsy

Ewa Chodakowska w objęciach narzeczonego na okładce "Vivy!"

Gwiazda fitnessu w ekskluzywnej sesji z ukochanym

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawiła się Ewa Chodakowska z narzeczonym Lefterisem Kavoukisem. Gwiazda fitnessu na zdjęci podkreśliła pozując w białym kostiumie kąpielowym. Wewnątrz magazynu znajdziemy gorąca sesję zakochanej pary, a także wywiad, w którym sportsmenka zdradza kulisy swojej kariery i wyjaśnia swój fenomen.

Ponadto w "Vivie" znajdziemy wywiad z Michałem Pirógiem, który pokazuje czytelnikom Tel Aviv podczas izraelskiego "Gay Pride". Oprócz tego Zofia Czerwińska i Mariusz Szczygieł opowiadają o niezwykłej więzi, jaka ich łączy. Z numeru dowiemy się również jak po śmierci Andrzeja Łapickiego wygląda życie jego żony Kamili.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych! Kupisz go także z filmem "Podejrzani zakochani" lub hitowym serialem TVP "Anna German" do wyboru.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha na okładce Vivy
Viva
Newsy
Uśmiechnięta ciężarna Mucha na okładce "Vivy!"
Aktorka opowiedziała o drugiej ciąży

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce zagościła Anna Mucha . Gwiazda na czołówce zaprezentowała się w letniej stylizacji składającej się z modnej kraciastej koszuli i kusych szortów. Aktorka w szczerej rozmowie opowiedziała o swojej drugiej ciąży oraz wyznała kiedy z dziewczyny stała się kobietą . W magazynie znajdziemy również ekskluzywną sesję z głównymi aktorami hitowego serialu "Przepis na życie" oraz ostatni wywiad z niedawno zmarłym Sławomirem Mrożkiem . Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go także z filmem "Niepamięć". Pierwsze zdjęcia Anny Muchy w drugiej ciąży:

Aleksandra Kwaśniewska na okładce "Vivy!"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Modna Ola Kwaśniewska na okładce "Vivy!"
Pierwszy wywiad z gwiazdą od czasu ślubu

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawiła się Aleksandra Kwaśniewska . Dziennikarka w szczerej rozmowie opowiada o tym, czy czuje się ikoną stylu oraz zdradza co ją inspiruje, co denerwuje oraz z czym walczy. W magazynie znajdziemy również wywiad Piotra Najsztuba z Pawłem Delągiem . Jak w rzeczywistości wygląda rosyjska kariera polskiego aktora? Oprócz tego kontrowersyjna reżyserka Małgorzata Szumowska zdradza swoje tajemnice. Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go także z książką "Diana. Moja historia". Zobacz: Z czego żyje Ola Kwaśniewska? Najlepsze stylizacje Aleksandry Kwaśniewskiej;

Hanna Lis na okładce "Vivy!"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Śliczna Hanna Lis w kreacji La Manii na okładce "Vivy!"
Gwiazda o życiu po 40-tce. Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawiła się Hanna Lis . Gwiazda ubrana w piękną białą kreację domu mody La Mania zapozowała na tle wystawnego wnętrza . W środku znajdziemy piękną sesję z udziałem gwiazdy TVP oraz szczery wywiad, w którym partnerka Tomasza Lisa opowiada o babskiej przyjaźni, macierzyństwie i kobiecości po 40-stce. Zobacz: Gwiazdy na koncercie charytatywnym Hanny Lis Ponadto w "Vivie!" rozmowa z Katarzyną Dowbor , która opowiada o swoich nowych wyzwaniach zawodowych, a także wywiad z Krzysztofem Ziemcem . Dziennikarz opowiada o traumatycznych przeżyciach sprzed pięciu lat, gdy w pożarze stanął jego dom. Oprócz tego w numerze znalazł się artykuł podsumowujący ślub Katarzyny Zielińskiej . Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go także z filmem "Daje nam rok". Kulisy sesji Hanny Lis (fot. blog Joanny Przetakiewicz): Hanna Lis z córką na pokazie mody:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner