Ewa Chodakowska w zimowej czapce

Ewa Chodakowska zrobiła prezent dla... seniorów! Wiemy, jaki!

Ewa Chodakowska w zimowej czapce

Ewa Chodakowska już dawno zapowiadała, że chce trafić nie tylko do młodych dziewczyn, które pragną zmienić swój tryb życia na zdrowy, ale też do starszych kobiet, które już dawno zwątpiły, że mogą wyglądać inaczej! Dziś na platformie bebio.pl ukazała się jej najnowsza płyta "Fit 50+. Dobra forma w każdym wieku", skierowana do osób po 50. roku życia! Na okładce oprócz Ewy Chodakowskiej znajdują się też jej dwie podopieczne, które pod jej okiem przeszły metamorfozę!

Okładka płyty Ewy Chodakowskiej 50+
Ewa Chodakowska

Kto zainspirował Ewę Chodakowską?

Od dłuższego czasu chodziło za mną nagranie programu dla osób 50+. Motywacją okazały się Ania i Iwonka, z którymi złapałam się na wyjazdach na Tydzień Metamorfozy. Gdy tylko je poznałam, od razu zadeklarowałam, że spotykamy się jak najszybciej w Warszawie na planie i... nagrywamy program treningowy dla osób 50+. I dziś przedstawiam wam efekt tej pracy - mówi Party.pl Chodakowska.

 

Zobacz także: Ewa Chodakowska miała wyjątkowych gości. Spędziła tydzień z rodziną!

 

Co ciekawe, nowe ćwiczenia mogą wykonywać nie tylko seniorzy! To także świetna opcja dla tych kobiet i dziewczyn, które nigdy nie ćwiczyły lub mają naprawdę słabą kondycję. Spróbujecie?

 

Ewę Chodakowską wspiera mąż Lefteris Kavoukis.

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
ONS

Jej treningi pokochały już tysiące Polek.

Ewa Chodakowska
Instagram

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11