Ewa Chodakowska z mężem

Ewa Chodakowska zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Wiemy, jakiej!

Ewa Chodakowska z mężem

Ewa Chodakowska wyda książkę kucharską?! Z tej strony jej jeszcze nie znaliśmy! Dała się już poznać jako świetna trenerka, która jak mało kto potrafi motywować ludzi do zmiany trybu życia i zrzucania zbędnych kilogramów. Tym razem jednak Chodakowska postanowiła pokazać się z zupełnie innej strony i... razem z szefem kuchni Tomkiem Woźniakiem wydać własną książkę kucharską. Jak doszło do ich współpracy?

Znamy tytuł i datę premiery nowej książki Ewy Chodakowskiej

"Flesz" donosi, że duet poznał się półtora roku temu na planie programu „Be Active. Ewa Chodakowska”, w którym wspólnie gotowali. Teraz Ewa Chodakowska i szef kuchni Tomek Woźniak znów połączyli siły, a efektem tej współpracy jest książka "Gotuj z nami", która na rynku ukaże się już 9 lutego. Co będzie ją wyróżniać spośród innych publikacji o gotowaniu?

Fani zdrowego, ale pysznego jedzenia znajdą w niej blisko 50 przepisów na dania z całego świata: łatwe do przygotowania, z dostępnych u nas składników i w na tyle przystępnych cenach, by nie rujnowały domowego budżetu. Chcieliśmy pokazać, że można i warto świadomie jeść i gotować – powiedział „Fleszowi” Tomek Woźniak.

Jak ustalił „Flesz” jeszcze w tym roku Chodakowska i Woźniak planują wydanie kolejnej pozycji – tym razem z przepisami, które prezentowali w programie „Be Active. Ewa Chodakowska”. Chcesz dowiedzieć się, jaką jeszcze niespodziankę Ewa przygotowała dla swoich fanów? Sięgnij po nowego "Flesza".

 

Zobacz także: Dlaczego magazyn Ewy Chodakowskiej odniósł sukces?

 

Ewa Chodakowska napisała książkę kucharską

Ewa Chodakowska z mężem w zimowych stylizacjach

Ewa Chodakowska ma na swoim koncie już kilka książek

Ewa Chodakowska

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12