Drogie buty Chodakowskiej
ONS

Chodakowska poprowadzi dwa programy telewizyjne? Ewa zabrała głos w sprawie

Drogie buty Chodakowskiej
ONS

Aktywność Ewy Chodakowskiej w mediach w ostatnim czasie się zmniejszyła. Gwiazda skupia się przede wszystkim na rozwoju swojego studia fitnessu "Be Active" oraz osobach, które razem z nią trenują i utrzymują kontakt na Facebooku. Jej płyty z ćwiczeniami i książki cieszą się wielkim powodzeniem. Przypomnijmy: Chodakowska chce dotrzeć wszędzie. Rozpoczęła współpracę z Biedronką
 
Nic więc dziwnego, że producenci programów telewizyjnych wciąż zabiegają o Ewę. Jak zdradza jej znajoma w rozmowie z "Fleszem" ostatnio otrzymała dużo ofert, jednak większość z nich kolidowała z urlopem Chodakowskiej, który zaplanowała już od dawna. O trenerkę stara się jedna ogólnopolska stacja telewizyjna oraz inna, tematyczna. Instruktorka może się zgodzić na prowadzenie programu, o ile będzie on autorski:

Propozycja autorskiego programu przekonuje mnie, bo mogę swoje działania w sieci przenieść na ekran - mówi Fleszowi Chodakowska.


Ma to być duży projekt:

Nie będzie to jedynie kącik w śniadaniówce, lecz duży projekt pod jej nazwiskiem, które jest już mocną marką - mówi jej znajoma.


Ponadto, jeden z nich mogłaby poprowadzić wspólnie z mężem. Nie jest przeszkodą to, że Lefteris nie mówi po polsku:

Mogliby razem ćwiczyć, może gotować. To nie jest przeszkodą, bo mąż Ewy nieraz już wszystkich zaskoczył - mówi osoba z produkcji.


Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, start programu już jesienią.

Zobacz: Chodakowska ma sposób na kosmiczny seks. Bardzo w jej stylu
 

Ewa Chodakowska promuje książkę:

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53