Ślub Ewy Chodakowskiej
Viva!/Akpa
Newsy

Ewa Chodakowska: Ślub szykujemy już wkrótce

Znamy życiowe plany trenerki wszystkich Polek

Ewa Chodakowska to prawdziwa sensacja polskiego show-biznesu. Ukoronowaniem jej drogi na szczyt jest obszerna sesja okładkowa i wywiad w nowej "Vivie!". Gwiazda opowiedziała w nim m.in. o swoim ukochanym. Przypomnijmy: Ewa Chodakowska opowiedziała o swojej wielkiej miłości

Zakochani mieszkają obecnie w Warszawie, choć nie było tak zawsze - początkowo Chodakowska po przyjeździe z Grecji była tutaj sama, ale Lefteris dołączył do niej wkrótce potem, gdy życie zawodowe Ewy rozkwitło w stolicy. Celebrytka przyznaje, że myślą z narzeczonym o ślubie i... dzieciach.
 

Na ślub szykujemy się już wkrótce. A co do dzieci, to nasz najpiękniejszy plan, ale musimy poczekać jeszcze parę lat - wyznała w wywiadzie dla "Vivy!".


Chodakowska przyznała też, że choć rodzina Lefterisa przyjęła ją z otwartymi ramionami to w momencie, gdy postanowiła wyjechać z Grecji, nie do końca przypadło im to do gustu. Na szczęście z czasem zauważyli, że była to dobra decyzja i teraz bardzo jej kibicują:
 

Rodzice Lefterisa pokochali mnie, nazwali swoją córką. Problem pojawił się dopiero, kiedy postanowiłam wrócić do Polski, zostawiając Lefterisa w Atenach. Usłyszałam wtedy od jego mamy, że kobieta która kocha swojego mężczyznę, nigdy nie wyjeżdża. Moje tłumaczenia na nic się zdały. Tylko czas mógł pokazać, że nasze rozstanie nie wynika z braku miłości, lecz z potrzeby podążania własną drogą - dodaje.


Jeśli Ewa Chodakowska zdecyduje się na ślub to jesteśmy pewni, że będzie to kolejna uroczystość, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Myślicie, że już wkrótce zobaczymy ją w sukni ślubnej?

Zobacz: Chodakowska tłumaczy się z okładki "Vivy!"

Zobacz też zdjęcia ze spotkania i treningu Ewy Chodakowskiej z tysiącami Polek:

Ewa Chodakowska wzięła ślub. Ślub Ewy Chodakowskiej
fot. www.isanok.pl
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Ewa Chodakowska wyszła za mąż!
Zobacz jej suknię ślubną

O ślubie Ewy Chodakowskiej i jej greckiego narzeczonego mówiło się od dawna. Sama gwiazda w wywiadzie dla "Vivy!" kilka miesięcy temu przyznała, że ceremonia odbędzie się jeszcze w tym roku. Przypomnijmy: "Ślub szykujemy już wkrótce" Podobno Ewa planowała ślub na koniec tego roku, ale najwyraźniej zmieniła plany, bo jak informuje portal www.isanok.pl, słynna trenerka poślubiła dziś popołudniu swojego narzeczonego Lefterisa Kavoukisa podczas skromnej uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sanoku. Chodakowska zaprezentowała się w prostej kreacji, a jej partner założył dżinsy i... trampki ;) Młodej parze gratulujemy! Zobacz też: W takim apartamencie mieszka Ewa Chodakowska >>> Dramat Chodakowskiej: Ktoś żeruje na mnie i chce mi zaszkodzić >>> Zakochana Chodakowska z narzeczonym na luksusowych wakacjach >>> Ewa z mężem w pięknej sesji:

Wesele Ewy Chodakowskiej
Facebook
Newsy
Fanki Chodakowskiej zorganizowały jej w Bieszczadach wesele [FOTO]
Jak na niespodziankę zareagowała trenerka?

Od kilku dni serwisy internetowe plotkowały na temat ślubu Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa , który miał się odbyć wczoraj. Doniesienia oczywiście okazały się nieprawdą. Trenerka aktualnie przebywa na obozie treningowym w Bieszczadach. Jej fanki postanowiły zrobić swojej idolce niespodziankę i spontanicznie zorganizowały jej dla żartu wesele. Zobacz: Czułości Chodakowskiej z narzeczonym w Bieszczadach Fotkami z wydarzenia Ewa podzieliła się oczywiście na Facebooku. - Moje Kobiety wzięły sobie ploty do serca ...wczoraj ze swoich ciał ułożyły napis "panieński", a dzisiaj wyprawiły nam konkretne przyjęcie KOCHAM WAS CAŁYM SERCEM WARIATY MOJE!!! [pisownia oryginalna] - napisała Chodakowska na Facebooku. Na zdjęciach jakie zamieściła gwiazda widzimy tłum uśmiechniętych dziewczyny oraz samą Ewę, która w r ękach ma pamiątkową laurkę z życzeniami . Chodakowska w ostatnim wywiadzie dla "Vivy!" ogłosiła, że już powoli szykuje się do ślubu. Trenerka datą tego ważnego w jej życiu wydarzenia z pewnością podzieli się ze swoimi fanami. Tak więc pozostaje nam wypatrywać nowych wpisów Ewy. Zobacz: Ewa Chodakowska: Ślub szykujemy już wkrótce Ewa Chodakowska z narzeczonym w sesji dla "Vivy!":

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Instagram/Ewa Chodakowska
Newsy
Ewa Chodakowska o początkach znajomości z mężem "Nie szukałam wtedy partnera, wręcz przeciwnie"! To romantyczna historia
Ewa Chodakowska o początkach znajomości z mężem "Nie szukałam wtedy partnera, wręcz przeciwnie"! To romantyczna historia

Ewa Chodakowska zdradziła, jak poznała swojego męża. Trenerka, motywatorka w zakresie zdrowego życia, idolka wielu Polek oraz jej mąż, z pochodzenia Grek, Lefteris Kavoukis stanowią jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. To nie tylko doskonale dobrany duet w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Niedługo (9 września) będą obchodzić 4. rocznicę ślubu. Od tego czasu przeszli daleką drogą, lecz ich uczucie pozostało równie gorące, co na początku znajomości. Jak poznali się Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis?    Zobacz też:  Ewa Chodakowska walczy z hejtem na swojego męża. Padły mocne słowa!   Historia miłości Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa Okazuje się, że Ewa Chodakowska poznała swojego przyszłego męża zupełnym przypadkiem. Miało to miejsce w czasie, kiedy Ewa nie szukała partnera, przeciwnie - marzyła, by odpocząć. I właśnie wtedy wpadła na mężczyznę, który stał się miłością jej życia! Od tego wydarzenia minęło 8 lat!  Ewa Chodakowska i  Lefteris Kavoukis, będąc w Grecji, postanowili odwiedzić miejsce, w którym zaczęła się ich historia.    Osiem lat temu razem z @kavoukis poznaliśmy się tutaj.. na Naxos.. właśnie w tym beach barze.. dzisiaj po 8 latach odwiedziliśmy to miejsce... ROZPŁYNĘŁAM SIĘ. Aż mi musieli chusteczki przynosić. Ewa, co Ci przyszło do głowy, żeby szukać faceta w Grecji, a nie gdzieś bliżej? - napisała Ewa Chodakowska na Instagramie.   Dalszą część historii trenerka odpowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Viva!".   Nie szukałam  wtedy partnera, wręcz przeciwnie chciałam spokoju, ucieczki, odpoczynku, relaksu. A tak się złożyło, że znalazłam mężczyznę, który mi to wszystko dał, człowieka, który był jak balsam na moje zszargane nerwy, złość, rozczarowania życiem. Moim zdaniem jeśli ktoś usilnie szuka, łatwo o...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner