ONS

Chodakowska ostro o operacjach plastycznych: Nie pójdę więcej pod nóż

ONS

Ciało Ewy Chodakowskiej wzbudza zazdrość u kobiet i zachwyt u mężczyzn. Trenerka bardzo intensywnie promuje sport i zdrowy styl życia, zawsze przy tym podkreślając, że jej wygląd to zasługa właśnie tych dwóch ważnych aspektów. Okazuje się jednak, że nie obyło się również bez drobnej interwencji chirurga. Gwiazda przyznała się, że powiększyła sobie biust. Zobacz też: Ewa Chodakowska wyjechała na romantyczny weekend z mężem!


Ewa Chodakowska wyznała jednak, że to był pierwszy i ostatni raz, gdy zdecydowała się na taki krok. Jej zdaniem, efekty nie były zadowalające i pojawiła się pokusa kolejnego poprawiania tego i tamtego. To sprawiło, że w głowie zapaliła jej się czerwona lampka:


Kiedyś nie akceptowałam siebie… Patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości… Postanowiłam coś zmienić!! Na pierwszym miejscu listy poprawek pojawił się biust… Po operacji spojrzałam na siebie i znów zauważyłam coś co powinnam zmienić, nie doceniłam tego, co zmienione już zostało… - napisała na swoim profilu na Facebooku.

Dodała także, że już nigdy nie podda się operacji plastycznej, a zamierza zaakceptować swój wygląd:


Pierwszy i ostatni raz zdecydowałam się żeby chirurgicznie ingerować w swój wygląd!! Skalpelem do wprowadzania zmian w moje ciało, stały się moje programy treningowe, a oryginalną urodę postanowiłam ZAAKCEPTOWAĆ i cieszyć się swoją odmiennością!!

Gratulujemy szczerości i odwagi!

Zobacz na Polki.pl: Jak dobierać bieliznę dla dużego biustu

 

 

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48