Okładka Be Active z Ewą Chodakowską w złotej sukience
Edipresse

Mamy okładkę nowego "Be Active" z Ewą Chodakowską! Co za mini!

Okładka Be Active z Ewą Chodakowską w złotej sukience
Edipresse

Ewa Chodakowska na okładce nowego "Be Active - Dietetyka&Fitness" naprawdę robi wrażenie! Trenerka wszystkich Polek i redaktor naczelna magazynu  pokazała swoją idealną figurę w super obciskającej złotej sukience! Nowy "Be Active - Dietetyka&Fitness" już od 8 grudnia w kioskach i salonach prasowych.

W środku niespodzianka dla wszystkich, którzy marzą o tak płaskim brzuchy jak ma Ewa Chodakowska na okładce. Jak wypracować taką figurę? W numerze Be Active znajdziecie polecony przez Ewę instruktaż składający się z 9 ćwiczeń na płaski i mocny brzuch.

A co jeszcze znajdą w numerze czytelnicy?

Przepisy na lekkie przekąski na każdą imprezę zamiast czipsów i słonych orzeszków! A także diety na 1500 kalorii, byle przetrwać do wiosny :) Będą tam również porady dotyczące tego, jaki taniec wybrać dla siebie i odpowiedź na pytanie: dlaczego warto tańczyć? A jeśli nie taniec, to może joga i przegląd przez wszystkie jej odmiany? Nie zabraknie też mody, urody i zdrowia. Ciekawi znajdą m.in. prosty sposób na obliczenie dni płodnych.

Be Active za 7,99 zł już od jutra w kioskach! Kupicie?

Zobacz: Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała"

 

Ewa Chodakowska na okładce styczniowego wydania Be Active:

 

Okładka Be Active z Ewą Chodakowską w złotej sukience
Edipresse

 

 

 

Więcej na temat Ewa Chodakowska Be Active
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48