Ewa Chodakowska wściekła na fanki

Ewa Chodakowska wściekła na swoje fanki: "NIE? To nie!! Łaski BEZ!!". Co tak zdenerwowało trenerkę?

Ewa Chodakowska wściekła na fanki

Ewa Chodakowska mocno zdenerwowała się na swoje fanki. Najsłynniejsza trenerka Polek na Facebooku ostro odpowiedziała wszystkim, którzy nie doceniają jej pracy i chęci pomocy w walce z nadprogramowymi kilogramami. Okazuje się bowiem, że sportsmenka kilka dni temu na swoim profilu zamieściła specjalny plan treningowy. Niestety, pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fanki marudziły na brak czasu, czy brak pieniędzy na ćwiczenia. Ewa Chodakowska postanowiła więc usunąć swój wpis z rozpisanymi ćwiczeniami i odniosła się do krytyki.

 Usunęłam post z wyzwaniem na cały tydzień .. Przygotowanie postu zajęło mi ponad godzinę .. Pod postem czytam : - trzeba wygrać w lotto żeby się za to zabrać - trzeba nie pracować żeby się za to zabrać ... I tak setki razy ...  No problem może niech każdy znajdzie sposób taki jaki mu pasuje, a ja więcej czasu spędzę w niedziele z mężem ... Szkoda ze niektórym przez myśl nie przeszło, żeby zmodyfikować już nie wspomnę o zwykłym : dzięki Ewka za propozycje Niepoprawna ze mnie optymistka .. Dziękuje za uwagę .. PS. W odp przeczytałam ! "Nie ma co się obrażać ! W końcu robisz te plany dla siebie czy dla nas" wow! To dopiero tupet !! To nie jest obrażanie się .. Zwyczajnie wystarczy pomyśleć ! Kto może ten korzysta - temat zamknięty .. Nie mogę? Wybieram coś dla siebie z propozycji... Trzeba mieć tupet żeby "darowanemu koniowi w żeby zaglądać" .. Kon się zawinął Bez urazy ..

Po jakimś czasie Ewa Chodakowska jednak ponownie wstawiła wcześniej ułożony plan treningowy. Trenerka przyznała, że jej fanki "podniosły jej ciśnienie". Co jeszcze napisała?

JASNY GWINT ! Przyznaje ze trochę mi się dziś podniosło ciśnienie .. Ja tu na rzęsach piruety trzaskam, żeby dogodzić tym co z tygodnia metamorfozy skorzystać nie mogą, a wciąż pytają "JAK TEN TYDZIEŃ WYGLĄDA" ?? Siadam, rzeźbie cały plan, a tu później w komentarzach same fochy .. Drapie się po głowie, trę oczy do czerwoności i zastanawiam się .. strony pomyliłam czy jaki czort?? Analogicznie myślę sobie NIE? To nie !! Łaski BEZ !! No i później czytam lament tysięcy osób, które jednak chętnie skorzystają .. Ugh ... Bądź tu mądry ... (...) Nie robisz tego dla mnie !! Nie masz obowiązku spowiadania mi się tutaj z grzechu pt "nie mam czasu"- napisała Ewa Chodakowska.

Wszystko wskazuje na to, że w miniony weekend fanki Ewy Chodakowskiej były dla niej wyjątkowo ostre. Przypomnijmy, że trenerka dopiero co musiała tłumaczyć się z obecności szczupłych gwiazd na swoim treningu podczas tygodnia metamorfoz w Hotelu Malinowy Raj, a teraz spotkała ją jeszcze taka krytyka ze strony fanek. Mamy jednak nadzieję, że fanki docenią pracę Ewy, bo w końcu robi to dla nich!

 

Zobacz także: Czy Ewa Chodakowska może mieć kompleksy?! Trenerka bardzo szczerze opowiedziała o tym Karolinie Malinowskiej...

 

Ewa Chodakowska wściekła na swoje fanki.

Co Ewa Chodakowska napisała na Facebooku?

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30