Ewa Chodakowska i Robert Więckiewicz Bohaterami 2013 roku magazynu "Party"
ONS/Akpa

Na koniec roku magazyn "Party" zorganizował plebiscyt na Bohatera Roku. W sondażu mogliście oddawać głosy aż na 11 gwiazd, które walczyły o ten prestiżowy tytuł. Chociaż walka była zacięta, królową wśród pań okazała się Ewa Chodakowska, które wyprzedziła konkurencję zgarniając 46% wszystkich głosów. Tuż za nią uplasowała się Agnieszka Szulim (27%) i Małgorzata Rozenek (23%).

Wśród panów, do końca walka była zacięta pomiędzy Maciejem Musiałem a Dawidem Podsiadło. Jednak bezkonkurencyjny okazał się Robert Więckiewicz, na którego oddano aż 26% wszystkich głosów! Drugie miejsce zajął Maciej Musiał, a trzecie Dawid Posiadło, który dostał tylko 15 głosów mniej (obaj po 22%).

Zwycięzcom gratulujemy. Artykuły na ich temat przeczytacie w 1 w nowym roku numerze "Party", które ukaże się na rynku już w najbliższy wtorek, 7 stycznia.

Przypomnijmy, że trwa jeszcze plebiscyt "Viva! Najpiękniejsi". Swoje głosy możecie oddawać pod tym linkiem.Pełna lista nominowanych gwiazd i szczegółowe wyniki w obu kategoriach: