Ewa Chodakowska i Lefteris na spacerze w Warszawie

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis zostaną rodzicami? Trenerka zdradziła, kiedy chce urodzić dziecko!

Ewa Chodakowska i Lefteris na spacerze w Warszawie

Ewa Chodakowska planuje dziecko! Jak donosi nowy "Flesz" trenerka i jej mąż, Lefteris Kavoukis są gotowi, by zostać rodzicami. Czy to oznacza, że zaczęli już starania, by ich rodzina się powiększyła? Ewa i Lefteris wielokrotnie podkreślali, że chcą mieć przynajmniej jedno dziecko, nigdy jednak nie powiedzieli kiedy. "Fleszowi" trenerka zdradziła nam swój plan!

– Nie chcę, by decyzja o ciąży była podyktowana presją otoczenia, która, przyznaję, teraz jest jeszcze silniejsza. Oboje z Lefterisem bardzo chcemy być rodzicami. Planujemy, że nasze marzenie spełni się w ciągu dwóch lat. Sama pochodzę z dużej rodziny i mam świetny kontakt z dziećmi moich sióstr – powiedziała w rozmowie z „Fleszem” Chodakowska.

Ale to nie koniec rewolucji w życiu trenerki i jej męża. Czeka ich jeszcze jedna poważna zmiana! Na począt- ku przyszłego roku Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis będą przenosić i rozbudowywać swój fitness club Be Active.

– Znaleźliśmy już nową lokalizację w Wilanowie. Chcemy, by nasze studio było bardziej luksusowe i przestronne. Dzięki tej zmianie będziemy mogli organizować jeszcze bardziej zróżnicowane treningi
i wprowadzić nowe aktywności – zdradziła Chodakowska!

Zobacz także: Jesteś fanką Ewy Chodakowskiej? Sprawdź swoją wiedzę o ulubionej trenerce!

 

W przyszłym roku będzie także kontynuować trasę Be Active Tour powered by Nałęczowianka, zaplanowała również kilkanaście metamorfoz. Jakie ma jeszcze plany? Przeczytasz w nowym "Fleszu"!

 

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis w ciągu dwóch lat chcą zostać rodzicami!

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska na pewno będzie stylową mamą!

Ewa Chodakowska w sukience z suwakami Agent Provocateur, cena: ok. 1400 zł
Instagram

 

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26