Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Najpopularniejsze trenerki Polek postanowiły przyłączyć się do pięknej akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka i przekazały na licytację zaproszenia na swoje obozy treningowe.

 

Na aukcji charytatywni.allegro.pl możecie wylicytować letni obóz by Ann w Dojo Stara Wieś, oraz zaproszenie na Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską. Na chwilę obecną większym zainteresowaniem cieszy się licytacja zaproszenia od Ewy, za które zaoferowano już 10 100 złotych!- aukcja zakończy się 22 stycznia. Za udział w obozie Anny Lewandowskiej jeden z licytujących zaoferował 8 100 złotych - licytacja zakończy się 25 stycznia. Miejmy nadzieję, że ceny na aukcjach jeszcze wzrosną, dzięki czemu do WOŚP trafi jak najwięcej pieniędzy!

 

Tymczasem mamy dla Was trudne pytanie- które zaproszenie wolałybyście wygrać w licytacji? Od Ewy Chodakowskiej czy od Anny Lewandowskiej? Głosujcie w naszym POJEDYNKU! 

 

Zobacz także: Robert Lewandowski wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Jego aukcja cieszy się wielką popularnością

 

Ewa Chodakowska wspiera WOŚP.

Ewa Chodakowska wspiera WOŚP
charytatywni.allegro.pl

 

Anna Lewandowska wspiera WOŚP.

Anna Lewandowska wspiera WOŚP
charytatywni.allegro.pl