Ewa Błaszczyk w beżowym golfie

Ewa Błaszczyk o operacji córki w śpiączce: "Coś się zmieniło w spojrzeniu Oli. Jest jakby bardziej obecne!"

Ewa Błaszczyk w beżowym golfie

Ola Janczarska, córka Ewy Błaszczyk, dwa tygodnie temu przeszła operację wszczepienia stymulatora mózgu. Celem operacji było przywrócenie jej świadomości. Dwa tygodnie temu pisaliśmy, że wszystko poszło dobrze i jest duża szansa na poprawę stanu Oli. Ewa Błaszczyk jest pełna nadziei, że Ola dojdzie do siebie po operacji. Błaszczyk udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że widzi dużą różnicę!

Na pewno łatwiej jest mi ją pielęgnować. Wychodzimy na spacery. I widzę, że coś się zmienia. Tak jakby jej spojrzenie było teraz bardziej obecne. W jej oczach pojawia się takie „gdzie jestem, co to jest za przestrzeń”. Zauważyłam też, że jej lewa ręka, która dotąd zawsze była mocno ściśnięta, zaczyna się rozluźniać. - powiedziała Ewa Błaszczyk w rozmowie z Gazeta.pl.

Błaszczyk bardzo cieszy się z efektu po operacji, jednak sama podkreśla, że stara się trochę gasić emocje.

Trzeba próbować nowych rozwiązań i mówić o nich, a potem gasić emocje. Ja w przypadku Oli nigdy nie myślałam i nie myślę życzeniowo. Bronię się przed tym. Po prostu mam cel i staram się go konsekwentnie realizować. - powiedziała Błaszczyk.

My cały czas trzymamy kciuki za Olę i Ewę Błaszczyk! Podziwiamy za taką wytrwałość!

 

Dlaczego córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę?

Aleksandra Janczarska, córka aktorki Ewy Błaszczyk, jest w stanie śpiączki od 2000 roku, kiedy doznała nieszczęśliwego wypadku. Dziewczynka zakrztusiła się przy połykaniu tabletki. Po tym zdarzeniu, Ewa Błaszczyk zaangażowała się w działalność charytatywną, by pomóc innym dzieciom w podobnej sytuacji. Założyła fundację „Akogo?” oraz specjalistyczną klinikę "Budzik", która na koncie ma już 26 wybudzeń ze śpiączki. Aktorka oraz jej druga córka Marianna nigdy nie przestały walczyć o zdrowie i życie Oli.

 

Ewa Błaszczyk nie traci nadziei na poprawę stanu córki Oli.

Ewa Błaszczyk w czarnej marynarce
ONS.pl

Operacja się powiodła, a Błaszczyk już widzi poprawę u Oli. W walce o jej zdrowie wspiera ją jej druga córka.

Ewa Błaszczyk z córką na urodzinach fundacji Wiewiórki Julii
ONS

Więcej na temat Ewa Błaszczyk
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54