Ewa Bem
East News

Ewa Bem nie wróci już na scenę po śmierci córki? Jej menadżer zdradza prawdę!

Ewa Bem
East News

We wrześniu 2017 roku Ewa Bem przeżyła najgorsze chwile swojego życia - jej córka Pamela zmarła na glejaka w wieku 39 lat, osierocając dwójkę małych dzieci, w tym nowo narodzoną córeczkę. Pamela Bem dowiedziała się o straszliwej chorobie, będąc już w ciąży. Czekała do 6. miesiąca, żeby móc urodzić dziecko i rozpocząć leczenie. Potem przeszła poważną operację i poddała się chemioterapii. Niestety, we wrześniu zmarła. Od tej pory Ewa Bem nie udziela się medialnie i odwołała koncerty. Czy jeszcze kiedykolwiek wróci na scenę? Jej menadżer zdradził prawdę!

 

Przeczytaj: Córka Ewy Bem nie żyje. Pamela Bem-Niedziałek miała 39 lat

 

Ewa Bem rezygnuje z występów?

 

Ewa Bem miała wystąpić 6 stycznia na koncercie kolęd w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Niestety, artystka odwołała swój występ. Jak się okazuje, wciąż nie jest gotowa, żeby znów śpiewać na scenie. 

 

– Jeszcze za mało czasu upłynęło od czasu odejścia jej córki. Być może przyjdzie jeszcze dobry moment na występy, ale nie umiemy powiedzieć, kiedy miałby on nastąpić… - powiedział menadżer Ewy Bem w "Rewii".

 

Myślicie, że Ewa Bem wróci na scenę?

 

Zobacz: Nie żyje córka Ewy Bem. "Modliłam się, że­by Pa­me­la by­ła zdro­wa, że­by zo­sta­ła", mówiła piosenkarka. Na co chorowała Pamela?

 

Polecamy: Agata Młynarska we wzruszających słowach o śmierci córki Ewy Bem: "Nikt nie myślał o tym, że kres nastąpi tak szybko. Ewo, nie ma słów"

 

Córka Ewy Bem, Pamela, zmarła we wrześniu 2017 roku

Ewa Bem, Pamela Bem-Niedziałek
East News

Ewa Bem nie jest gotowa, żeby wrócić na scenę po śmierci Pameli

Ewa Bem w niebieskiej bluzce w DDTVN
Eastnews

Więcej na temat Ewa Bem
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47