Małgorzata Rozenek na balu TVN
East News

Projektantka kontrowersyjnej sukni Małgorzaty Rozenek szczerze wyznaje: „Boli mnie wszystko”

Małgorzata Rozenek na balu TVN
East News

Kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan z wielkiego Balu Fundacji TVN wciąż wzbudza wielkie emocje! Małgosia była jedną z gwiazd, które pojawiły się na corocznej, charytatywnej imprezie, podczas której goście wspierali fundację Nie Jesteś Sam. Małgorzata Rozenek na balu zaprezentowała się w bardzo dopasowanej, czarnej sukni z efektownym dołem z piór. Stylizację uzupełniły dodatki: długie rękawiczki, diadem na głowie i biżuteria za pół miliona złotych! Suknię Małgosi zaprojektowała Eva Minge, która była odpowiedzialna również za jej piękną suknię ślubną. Teraz projektantka broni swojej kreacji i pokazuje, jak gwiazda TVN wyglądała w niej podczas przymiarek. Ewa Minge napisała wprost, że zdjęcia ze ścianki na której pozowała Małgorzata Rozenek dodały jej 20 cm w obwodzie!

Ewa Minge o sukni Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek zdecydowanie nie może narzekać na swoją figurę. Gwiazda TVN może pochwalić się naprawdę szczupłą i zgrabną sylwetką, która czarna suknia od Ewy Minge miała podkreślić. Niestety,przez cień padający na ściankę na zdjęciach Małgosia wygląda na nieco większą niż jest w rzeczywistości. Ewa Minge nie ukrywa, że jej czarna kreacja ""przegrała ze światłem".

Gosia miała przygotowane na ten wieczór dwie suknie . Był ból głowy która ?!!! Wygrała czarna , przegrała ze światłem . Jak można dać tło w zjadliwym niebieskim kolorze , który tak odbijał światło , że dorzucił cień na sylwetkę , który dodał z 20cm w obwodzie ? Ścianki nie przez przypadek jak świat długi i szeroki sa białe lub czarne 🙈. Rozumiem zamysł skojarzeniowy ze stacja TVN ale litości ....aż boli mnie wszystko . Mało kto zauważył złowrogi cień i „szept poszedł po sali „....Rozenek jest gruba ! Rozenek jest jedną najzgrabniejszych kobiet z jakimi pracowałam a że projektuje od 30 lat , to trochę tego przerzuciłam przez centymetr - napisała Ewa Minge. 

Na wpis projektantki zareagowała sama Małgorzata Rozenek. W komentarzu podziękowała jej za piękną kreację i przyznała, że jej figura różni się od figur modelek. 

Ewciu dziękuje za przepiękną i bardzo wygodną suknię 😘 tańczyłam w niej do 3 nad ranem 😄 💃 suknia bardzo efektowna i dopracowana w każdym szczególe. Jeżeli na niektórych zdjęciach nie wyglądała tak pięknie jak na żywo ty tylko dlatego, że moja figura odbiega o rozmiarów modelek😄 nie bez powodu modelki mają małe biusty😄 dziękuje raz jeszcze za niezwykłą kreacje ❤️

Zobaczcie cały wpis Ewy Minge i zdjęcia Małgorzaty Rozenek z przymiarek sukni! Małgosia wyglądała obłędnie! Zwróćcie uwagę, że w początkowej wersji dekolt sukni wyglądał nieco inaczej- był ozdobiony piórami. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek opublikowała naprawdę odważne zdjęcia! Gwiazda TVN pozuje bez stanika

Ewa Minge komentuje suknię Małgorzaty Rozenek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historia jednej sukienki ...Suknie Haute Couture są szyte ręcznie tygodniami . Każda z nich to swoiste dzieło sztuki . Nad tym moja mistrzyni Monika pracowała długo . Przymiarki , @m_rozenek kompletnie bez fryzury i makijażu ...efekt...sami widzicie . Fota z ręki , bez polepszaczy i kombinacji . Piękna , zgrabna dziewczyna i mocna sukienka . Taka miała być i była . Tak wyglądają światowe czerwone dywany . Zadziwiają , szokują, inspirują . Największe gwiazdy sezonu ryzykują komfort zabawy dla pewnego rodzaju wyrazu artystycznego . Gosia miała przygotowane na ten wieczór dwie suknie . Był ból głowy która ?!!! Wygrała czarna , przegrała ze światłem . Jak można dać tło w zjadliwym niebieskim kolorze , który tak odbijał światło , że dorzucił cień na sylwetkę , który dodał z 20cm w obwodzie ? Ścianki nie przez przypadek jak świat długi i szeroki sa białe lub czarne 🙈. Rozumiem zamysł skojarzeniowy ze stacja TVN ale litości ....aż boli mnie wszystko . Mało kto zauważył złowrogi cień i „szept poszedł po sali „....Rozenek jest gruba ! Rozenek jest jedną najzgrabniejszych kobiet z jakimi pracowałam a że projektuje od 30 lat , to trochę tego przerzuciłam przez centymetr . Nie zajmuje się stylizacja , bo na tym się nie znam , to zostawiam świadomym tego fachu @kamilabrudzynska ale jak uczynić kobietę posągową bez względu na rozmiar wiem ... Jak widać na przymiarkach Gocha jest chuda czy tez zgrabna jak kto woli , nie utyła przez 2 dni wiec pozostaje lekcja dla nas...dzwonić do produkcji jaki kolor ścianki i natężenie światła 🙈😂 i to nie żart ! Teraz rozumiem jak jedna moja klientka z NY wysłała nam planowany wystrój sali i godzinę imprezy z części ogrodowej 🤷🏻‍♀️. #ewaminge #evaminge

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Tak Małgosia prezentowała się ba balu TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan w cekinach na balu tvn
East News/ONS

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek Ewa Minge
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26