Eurowizja 2017 - polskie preselekcje - kiedy, kto?

To dopiero skandal! Eurowizja 2017 rozpocznie się od... podejrzenia o łapówkę! Jeden z artystów przyznał, że mógłby mieć zagwarantowany udział w finałach konkursu Eurowizji w Kijowie w zamian za pół miliona euro łapówki. Włoski piosenkarz Tony Maiello cała sytuację opisał na swoim profilu na Facebooku.


Eurowizja 2017 za pół miliona euro łapówki


Tony Maiello to włoski wokalista znany z włoskiej edycji programu X Factor. Artysta zdradził, że dostał propozycję reprezentowania San Marino na Eurowizji 2017 na Ukrainie. Był tylko jeden warunek, musiałby za tą szansę zapłacić aż 500 tysięcy euro.

- Zapytałem ich, czy mam im to zapłacić w banknotach, czy w monetach - dodał w sarkastycznym wpisie Maiello.

Zobacz: Stanek, Popowska, Andrzejewicz - to oni wezmą udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017?

 

Jego wpis na Facebooku wywołał narodową dyskusję. Niektórzy uważają, że piosenkarz sam sobie to wymyślił, żeby zrobiło się o nim głośno. Innego zdania jest jednak m.in. włoska gazeta Il Fatto Quotidiano, która twierdzi nawet, że dotarła do oryginalnej konwersacji artysty z przedstawicielami publicznego nadawcy z San Marino, której screeny możecie znaleźć na tej stronie.


Posłuchajcie piosenki Tonyego i sprawdźcie czy jest wart reprezentowania San Marino za 500 tys. euro? :)

Zobacz także: Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2017?! Kilku artystów zgłosiło się do preselekcji. Głosuj na ulubionego PLEBISCYT

 

Eurowizja 2017 - jak myślisz kto pojedzie z Polski na konkurs?

Eurowizja 2017 preselekcje

 

W zeszłym roku z Polski pojechał Michał Szpak i zajął 8 miejsce. 

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje - kiedy, kto?

Więcej na temat Eurowizja Eurowizja 2017