Eurowizja 2017. Wiemy kto ukrywa się pod pseudonimem Carmell - To córka Ewy Kasprzyk!
EastNews

Carmell, córka Ewy Kasprzyk pojedzie na Eurowizję? Już dziś finał konkursu! Posłuchaj jej piosenki WIDEO

Eurowizja 2017. Wiemy kto ukrywa się pod pseudonimem Carmell - To córka Ewy Kasprzyk!
EastNews

Od kilku dni wiemy, kto weźmie udział w koncercie polskich preselekcji na konkurs Eurowizji 2017 w Kijowie. Paulla, Rafał Brzozowski czy Agata Nizińska to osoby znane, jednak nikt nie wiedział, kto się kryje pod pseudonimem Carmell. Okazuje się, że to córka aktorki Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza - Małgorzata Bernatowicz! Carmell zaśpiewa w koncercie preselekcji 18 lutego piosenkę "Faces!".

 

Piosenka Carmell na konkurs Eurowizji - posłuchaj

 

Zobacz: Eurowizja 2017. Cała lista kandydatów do polskich preselekcji. POSŁUCHAJ ich propozycji!

 

Kim jest Małgorzata Bernatowicz vel Carmell? Profesjonalnie śpiewem zajęła się gdy miała 23 lata. Teraz ma 30 lat i próbowała dotychczas swoich sił w programach muzycznych takich jak „Must Be The Music” (wtedy w Gosia występowała w duecie „MashMish". Na fortepianie akompaniował jej Marcin Kuczewski, ale zespół się rozpadł) czy w 2015 roku w "The Voice of Poland". 

 

Córka Ewy Kasprzyk zaśpiewała również do jednego z tańców swojej mamy, gdy Kasprzyk brała udział w "Tańcu z Gwiazdami". 

 

Zobacz: Moś, Martin Fitch, Sablik czy może Carmell - kto powinien pojechać na Eurowizję 2017? PLEBISCYT

 

Kim jest Małgorzata Bernatowicz - Carmell?

Gosia zrobiła wcześniej licencjat z anglistyki, ale nie czuła, że chce iść tą drogą. Kiedy zatem zrozumiała, że jej życie to śpiew?

Kiedy poszłam na studia w Warszawie, zaczęłam pracować w agencji nieruchomości, gdzie poznałam Agatę, żoną Marką Kościkiewicza z De Mono. Kiedy Agata usłyszała, jak śpiewam, poleciła mnie Markowi. A on… zaprosił mnie, abym zaśpiewała cztery piosenki na płycie jego projektu STEREO pt.„Air”. Weszłam do studia nagrań i nagle poczułam się jak w domu. Już wiedziałam, że tylko to mnie interesuje. I wtedy zdecydowałam, że na pewno będę śpiewać. Swój pierwszy w życiu koncert zagrałam właśnie z Markiem - czytamy w jednym z wywiadów.

Małgorzata Bernatowicz miał tez cięższe chwile w życiu. Przyznała się do tego, że miała depresje, a także do poważnej wady wzroku.

Miałam spore problemy ze wzrokiem, zmagałam się z poważną chorobą oczu. Za mną kilka operacji. (...) Za mną ciężkie lata, kiedy nie chciało mi się nawet wstać z łóżka. Pewnego dnia stwierdziłam, że życie jest za krótkie, aby robić to, za czym się nie przepada. Trzeba przynajmniej spróbować, aby niczego nie żałować. Zaczęłam robić wszystko, co w mojej mocy, aby jakoś zacząć - powiedziała wywiadzie dla Onet.pl Bernatowicz.

Małgorzata Bernatowicz ma na koncie płytę z zespołem MashMish oraz wokale na płytach innych artystów jak Kamila Krupicza artysty z Teatru Muzycznego Roma. Pracuje teraz nad swoim solowym materiałem i... wystąpi w preselekcjach do Eurowizji 2017.

Zobacz także: Córka Scorupco, syn Opanii, dzieci Ciechowskiego... Jak wyglądają i co robią dzieci gwiazd?

 

Małgorzata Bernatowicz to córka Ewy Kasprzyk, która bardzo córce kibicuje.

Małgorzata Bernatowicz, Ewa Kasprzyk

 

Małgorzata Bernatowicz w The Voice of Poland.

Małgorzata Bernatowicz pozuje do zdjęć
TVP

 

Małgorzata Bernatowicz powalczy o wyjazd na Eurowizję pod pseudonimem Carmell.

Małgorzata Bernatowicz, Carmell

Jedna z piosenek Małgosi Bernatowicz.

 

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49