Przed nami kilkanaście dni piłkarskich zmagań. Euro 2012 rozgrywane w Polsce i na Ukrainie to pożywka nie tylko dla zagorzałych kibiców, ale również modowych patriotów.

Sklepy z ubraniami, biżuterią, gadżetami, ale również i marki spożywcze przygotowały specjalne edycje popularnych produktów. Tego typu limitowane edycje cieszą się ogromną popularnością, gdyż nie tylko cieszą oko, ale również mogą stać się świetnym prezentem bądź pamiątką po tym jakże wielkim europejskim przedsięwzięciu sportowym.

Specjalnie dla was wybraliśmy kilkadziesiąt produktów, które zaliczamy do najciekawszych. Pokażcie jak kibicujecie narodowej reprezentacji i załóżcie narodowe barwy z dumą. Wspierając tego typu inicjatywy poczujecie jedność z resztą kraju. W końcu nasza drużyna jest jedna i musimy w nią wierzyć do końca.

Poniżej w naszej galerii znajdziecie gadżety dostępne w polskich sklepach oraz internecie, które umilą wam rozgrywki Euro 2012.
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Skandal! Hiszpanie wyśmiewają Polaka w reklamie Coca-Coli
Składają się na bilet powrotny...

W Hiszpanii można już oglądać reklamę Coca-coli promującą Euro 2012. Głównym bohaterem jest Polak. Oczywiście biedny, pracujący na czarno, którego nie stać na bilet powrotny do kraju . Z tej okazji Jacek A. udaje się do pobliskiego pubu, gdzie kupuje butelkę Coca-Coli, wypija napój, wysyła smsa z nadzieją, że wygra bilet na Euro 2012 i po sześciu latach pracy spotka się z żoną i synem. Całą sytuację bacznie obserwują pozostali goście, którzy po wypiciu butelek gazowanego napoju oddają je by zwiększył swoją szansę na wygraną. Spot wywołał spore oburzenie wśród Polaków pracujących za granicą. Na Facebooku powstała już nawet grupa nalegająca by Coca-Cola przeprosiła za reklamę. A my obawiamy się, że przed Euro 2012 tego typu zajawki promujące Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej będą pojawiać się coraz częściej. Niestety, bazując na wizerunku jaki stworzyliśmy sobie przez ostatnie kilkanaście lat.

Hiszpania wygrała Euro 2012!
The Sun
Newsy
Euro 2012: WYGRAŁA HISZPANIA!
Włosi walczyli do samego końca

Hiszpania została piłkarskim mistrzem Europy Euro 2012 !  W emocjonującym meczu pokonała Włochów 4:0 na Stadionie Olimpijskim w Kijowie. To pierwszy raz w historii kiedy mistrzowie Europy obronili tytuł sprzed czterech lat.  Gole na wagę złotego medalu zdobyli: David Silva w 14 minucie, Jordi Alba Ramos w 41 minucie, Jose Torres Sanz w 84 minucie i Juan Mata w 87 minucie. Zobacz:  Urocze! Gerard Pique dziękuje Polakom po polsku! Włosi walczyli do ostatniej sekundy, ale nie dali rady pokonać fenomenalnego bramkarza przeciwników, Ikera Casillasa . Pech jednak chciał, że mecz kończyli w "dziesiątkę" . Boisko opuścił kontuzjowany Thiago Motta, a ponieważ Włosi wykorzystali wcześniej limit zmian, to mecz musieli kończyć w osłabieniu. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Portugalii (wygrali z Niemcami), która w półfinałowym meczu przegrała właśnie z drużyną Hiszpanii. Zobacz: Ronaldo płacze, Hiszpanie się cieszą Wygraną Hiszpanów zakończył się turniej Euro 2012, którego gospodarzami były Polska i Ukraina. Zobaczcie jeszcze raz radość Hiszpanów  po zwycięstwie :

Cristiano Ronaldo i Gerard Pique. Kto jest bardziej sexy?
Newsy
Wybieramy ciacho półfinału Euro 2012: Ronaldo czy Pique?
Piłkarz której reprezentacji jest bardziej sexy? Zagłosuj

Już dzisiaj poznamy pierwszą drużynę Euro 2012, która w Kijowie rozegra mecz marzeń i powalczy o tytuł najlepszej w Europie. Kto to będzie? W pierwszym meczu półfinałowym zmierzą się Hiszpania i Portugalia. Obie drużyny mają spore osiągnięcia w dziedzinie futbolu, ale nie tylko jeżeli chodzi o grę w piłkę. To właśnie w iberyjskich zespołach grają dwaj najseksowniejsi piłkarze tego Euro 2012 - Cristiano Ronaldo i Gerard Pique . Coś czujemy, że dla nich dzisiaj niejedna kobieta zasiądzie przed telewizorem żeby kibicować. Pytanie tylko, komu? Który z piłkarzy jest bardziej sexy? Uchodzący za najseksowniejszego na świecie, Ronaldo czy równie przystojny facet Shakiry, Pique?  '); //-->