Michał Wiśniewski z Etiennette na plaży
Instagram

Etiennette Wiśniewska przeszła spektakularną metamorfozę. Tak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski z Etiennette na plaży
Instagram

Michał Wiśniewski ma czworo dzieci, a niedawno pojawiły się plotki, że wokalista Ich Troje spodziewa się piątego dziecka. Gwiazdor ostatnio rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, to dosyć duża zmiana, bo dotychczas chętnie ujawniał szczegóły z życia rodzinnego. Teraz sytuacja się odwróciła i to jego najstarsze dzieci, które są już na tyle duże, że posiadają własne konta w mediach społecznościowych, pokazują co się aktualnie u nich dzieje.

Ostatnio jedna z jego córek z małżeństwa z Anną Świątczak pochwaliła się na Instagramie zaskakującą metamorfozą. Zobaczcie, na co zdecydowała się 13-letnia Etiennette!

Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła kolor włosów!

Jeszcze niedawno Michał Wiśniewski chwalił się w sieci wspólnymi zdjęciami z córką Etiennette, która jest bardzo podobna do swojego taty. Okazuje się, że odziedziczyła po wokaliście nie tylko wygląd, ale też uwielbienie do odważnych i spektakularnych metamorfoz. 13-latka długie, ciemne włosy zdecydowała się ściąć i przefarbować na… blond.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

X X

Post udostępniony przez eti (@etiwisniewska)

To dosyć duża zmiana, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę młody wiek Etiennette. Jednak jej obserwatorom w mediach społecznościowych ta zmiana bardzo się podoba. A co Wy sądzicie o tej metamorfozie?

 

Jeszcze niedawno córka Michała Wiśniewskiego mogła pochwalić się ciemnymi włosami!

Michał Wiśniewski z Etiennette w samolocie
Instagram

 

 

Więcej na temat Michał Wiśniewski
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17