Emily Ratajkowski w ciąży na okładce Vogue
Emily Ratajkowski w ciąży na okładce Vogue

Emily Ratajkowski jest w ciąży! Modelka chwali się krągłościami na okładce Vogue’a

Emily Ratajkowski w ciąży na okładce Vogue
Emily Ratajkowski w ciąży na okładce Vogue

Emily Ratajkowski jest w ciąży! Amerykańska aktorka i modelka postanowiła pochwalić się szczęśliwą nowiną z okładki magazynu Vogue. Gwiazda dość długo ukrywała swój stan, ale w czasach epidemii nie jest to trudne. Modelka udzieliła też wywiadu, w którym podzieliła się swoimi poglądami na temat płci dziecka i w sposób nieco kontrowersyjny zdecydowała się podsumować swoją ciążę. Przeczytajcie, co powiedziała Emily Ratajkowski.

Emily Ratajkowski chwali się krągłościami na okładce Vogue’a

Emily Ratajkowski i jej mąż, Sebastian Bear McClard po raz pierwszy zostaną rodzicami. W amerykańskim Vogue'u możemy zobaczyć odważną, ale i bardzo subtelną ciążową sesję modelki. Aktorka jest znana ze swoich odważnych poglądów i jest zadeklarowaną feministką. W wywiadzie dla "biblii mody" zdecydowała się podzielić swoimi poglądami na temat płci dziecka. Okazuje się, że modelka i jej mąż zamierzają dać swojemu dziecku wybór i to ono ma zdecydować o swojej płci:

Gdy ja i mój mąż powiedzieliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, niemal zawsze po gratulacjach padało pytanie: "czy wiesz, jakiej płci dziecko chciałabyś mieć?" Odpowiadamy, że nie będziemy tego wiedzieli aż do 18. roku życia, kiedy nasze dziecko samo nam to powie. Wszyscy się z tego śmiali. Ale jest w tym trochę prawdy, bo mowa o czymś więcej, niż genitaliach - nie wiemy przecież kto, a właściwie, co rośnie w moim brzuchu? - powiedziała modelka w wywiadzie dla Vogue'a. 

To nie jedyny kontrowersyjny temat, którym w wywiadzie podzieliła się Emily Ratajkowski. Modelka zdecydowała, że nie chce obarczać swojego dziecka społecznymi stereotypami i chce, aby samo miało wpływ na to, kim będzie:

Podoba mi się pomysł narzucenia dziecku jak najmniejszej liczby stereotypów dotyczących płci. (..) Jednak rozumiem pragnienie poznania płci płodu - dodała modelka. 

Gratulujemy!

Emily Ratajkowski dość długo ukrywała ciążę. Szczęśliwą nowiną postanowiła pochwalić się na okładce Vogue'a i udzieliła szczerego wywiadu, w którym mocno akcentuje swoje poglądy.

Modelka uważa, że ciąża to wyjątkowy czas dla całej rodziny, ale szczególnie dla kobiety.

 

 Emily Ratajkowski i jej mąż, Sebastian Bear McClard. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👨‍👩‍👦

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

 

 

 

 

Więcej na temat Vogue Emily Ratajkowski
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51