Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Elżbieta Zapendowska o Edycie Górniak
Newsy

Zapendowska ostro o karierze Górniak: Sukces jej zaszkodził. Poszła w samouwielbienie

Czekacie na jej nową płytę?

Niedawno doda wysunęła ciekawą propozycję i zaproponowała Edycie Górniak zaśpiewanie w duecie. Na odpowiedź diwy nie trzeba było długo czekać, a jej odpowiedź była zaskakująca. Zobacz: Edyta Górniak odpowiedziała na propozycje Dody. Czy usłyszymy je w duecie?

Teraz Górniak przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie nagrywa płytę, która ukaże się już pod koniec maja. Wielu znawców muzyki i ludzi, którzy niegdyś współpracowali z Edytą zarzuca jej niewykorzystanie szansy nami międzynarodową karierę. Nawet w ostatnim programie Wojciecha Jagielskiego, Elżbieta Zapendowska wyraziła ubolewanie nad tym. Zdradziła też, dlaczego być może diwa nie jest znana na całym świecie:

Trochę z jej winy i trochę nie z jej winy. Ona zaczynała karierę w okresie transformacji. My jesteśmy jednak bardzo daleko za Murzynami, jeśli chodzi o organizację tego show-biznesu, o ludzie, którzy się na tym znają, o menadżerów, o prowadzących... Wydaje mi się, że jej sukces bardzo zaszkodził, bo ona zaczęła odsuwać się od ludzi, którzy byli jej życzliwi, ale krytyczni. Poszła w tę swoją ścieżkę samouwielbienia, a to jest zawsze początek końca. Mimo tego, że jest wybitnie zdolna. 

Lubicie muzykę Górniak?

Zobacz na Polki.pl: Górniak i Baron mają romans?
  

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na okładce magazynu Flesz
Flesz
TV-Show
Renata Kaczoruk po raz pierwszy na okładce "Flesza"! Udział w "Azja Express" jej pomógł czy zaszkodził?
Renata Kaczoruk po raz pierwszy na okładce "Flesza"! Udział w "Azja Express" jej pomógł czy zaszkodził?

Renata Kaczoruk na okładce nowego numeru magazynu "Flesz"!  Czy udział w show "Azja Express" pomógł jej w karierze czy zaszkodził? To właśnie dziewczyna Kuby Wojewódzkiego została "czarnym charakterem" w 1. edycji show TVN. Wielu widzów krytykowało jej zachowanie w programie, wypominało jej, że przez jej intrygi odpadła Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Za to modelka krytykowała producentów za zły montaż i wypominała im, że z ich winy wypadła źle w programie i nie zyskała sympatii widzów. Choć Renata Kaczoruk budziła mieszane uczucia, to ona była na językach wszystkich przez ostatnie tygodnie, co przełożyło się na zainteresowanie producentów czy reklamodawców. Zainteresowanie, jakie spowodowała moja osoba tuż po powrocie z Azji, zaskoczyło nawet mnie samą. Moja popularność wzrosła z dnia na dzień. I to chyba ona tak elektryzuje reklamodawców, producentów i media. Dla mnie jednak i tak najważniejsze jest wsparcie ze strony zwykłych ludzi, którzy rozumieją, że każdy program musi mieć chociaż jeden czarny charakter. Tym razem padło na mnie" - mówi „Fleszowi” Renata Kaczoruk . Czy żałuje udziału w show? Odpowiedź na to pytanie znajdzie w nowym numerze magazynu "Flesz". Co jeszcze? Dowiecie się, z kim Edyta Górniak wystąpi w duecie podczas swojego koncertu w Warszawie oraz czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi drugą edycję show "Azja Express". Sięgnijcie po nowy numer "Flesza"!   ZOBACZ:  Kaczoruk odpadła z "Azja Express": "Burza już za nami"! Wskazała swojego faworyta!   Renata Kaczoruk na okładce Flesza Żałujcie, że Renata odpadła z Azja Express?    

Edyta Górniak w czarnej sukni
ONS
Newsy
Jaką gospodynią domową jest Edyta Górniak? Będziecie zaskoczeni!
Jaką gospodynią domową jest Edyta Górniak? Będziecie zaskoczeni!

Jaką gospodynią domową jest Edyta Górniak ? Jeśli sądzicie, że zatrudnia tabuny ludzi, którzy wypełniają za nią obowiązki domowe, a ona sama wypoczywa na łożu z baldachimem, to jesteście w dużym błędzie. Gwiazda, wokół której powstało wiele mitów, właśnie postanowiła zerwać z jednym z nich! Edyta Górniak o prowadzeniu domu Gwiazda sama dba o dom, lecz może również liczyć na pomoc swojego ukochanego syna Allana, który jest oczkiem w głowie mamy . Allan chętnie pomaga mamie w codziennych czynnościach: Zburzę chyba mit na swój temat. Ja piorę, prasuję. Wprawdzie nie za bardzo lubię odkurzać, więc to zostawiam Allanowi , ale poza tym lubię sprzątać w kuchni, podlewać kwiaty, dekorować dom i dbać o to by był on przytulny i przyjazny - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z "Faktem". Artystka zdradziła także, że nie lubi otaczać się zbyt dużą ilością rzeczy materialnych. Lubi skromność i oszczędność, dąży tym samym do minimalizmu. Zdecydowanie sprzeciwia się zbędnym wygodom i marnowaniu pieniędzy na zachcianki: Nie ma w moim domu baldachimów. Śpię po buddyjsku, czyli na materacu przy świeczkach, z książkami, które opisują piękne modlitwy. To jest mój dom. Trochę niebezpiecznie... Edyta Górniak dodaje też, że nie przywiązuje dużej wagi do rzeczy materialnych Kilka lat temu postanowiłam zminimalizować wszystkie rzeczy, które mnie otaczają. Pooddawałam czy powyrzucałam niektóre rzeczy, które były zniszczone, by dokładnie spojrzeć na to co mam. (...)  Nie jestem materialistką, nigdy nie byłam. I dziękuję Ci za to panie Boże. Nie pozwolę też na to Allanowi - wyjawiła tabloidowi. Zobacz też: Tylko u nas! Edyta Górniak zamieszka za granicą? Wiemy, gdzie artystka chce kupić dom!   Edyta Górniak zdradziła, jak dba o dom     W obowiązkach domowych...

Steczkowska i Sadowska w The Voice
ONS
Newsy
Sadowska zachwycona zwycięzcą "The Voice", a Steczkowska...
Co jeszcze powiedziały nam gwiazdy?

Za nami wielkie emocje w programie "Voice of Poland" . Po wielu tygodniach rywalizacji w programie pozostała czwórka najlepszych uczestników z drużyn Justyny Steczkowskiej , Marii Sadowskiej , Barona i Tomsona oraz Marka Piekarczyka . Rywalizacja była zacięta do samego końca, a emocje rosły z każdą minutą. Wielką gwiazdą wieczoru była Edyta Górniak , która na żywo wykonała swój singiel "Your High" oraz zaśpiewała w duecie z jedną z finalistek.  Przypomnijmy: Finał "The Voice" za nami. Wygrał faworyt Program wygrał ostatecznie Juan Carlos Cano z drużyny Marii Sadowskiej . Mimo ogromnego wzruszenia udało nam się porozmawiać z trenerką o emocjach związanych z edycją i o tym co jej zdaniem sprawiło, że polska publiczność pokochała Juana. Jak przyznaje Maria - praca z nim wiele ją nauczyła, ponieważ przywykła do innego rodzaju muzyki.   Strasznie się cieszę, że Juan wygrał, bo to świadczy, że praca przynosi rezultaty, naprawdę bardzo dużo pracowaliśmy. Juan zrobił bardzo duże postępy, od momentu kiedy przyszedł do programu. S trasznie się cieszę, że wybrał mnie, bo to była inna przygoda, nie próbowałam go zmieniać, naginać do swoich gustów, to ja musiałam sobie przypomnieć muzykę rockową, której słuchałam jako młoda dziewczyna. Dziewczyny były świetne - i Ola, i Kasia i Maja, Kaśka to co dziś pokazała było rewelacyjne, ale Juan wygrał swoją charyzmą i to, że stara się śpiewać po polsku sprawiła, że publiczność go pokochała. Są tacy ludzie jak on z którymi się pracuje i rozwija, a są tacy których nie ma sensu zmieniać. Pokazaliśmy, że muzyka nie ma granic, że on przychodzi do jazzowego trenera i z nim wygrywa, a nie z Markiem, nie z tym oczywistym trenerem. -  zdradza. Również Justyna nie mogła ukryć swojego wzruszenia. Jak twierdzi wokalistka, Juan ma ogromne szanse na karierę. Steczkowska zauważa...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner