Elżbieta Słoboda zmarła po długiej chorobie
East News

Na co zmarła Elżbieta Słoboda, gwiazda "Na dobre i na złe"? "Chorowała od lat, ale odrzucała chirurgów"

Elżbieta Słoboda zmarła po długiej chorobie
East News

 

Nie żyje aktorka Elżbieta Słoboda, znana z takich seriali jak: "Na dobre i na złe", "I kto tu rządzi" czy "Szpilki na Giewoncie". O śmierci aktorki poinformował w sobotę jej przyjaciel, Zbigniew Hołdys. 

- Po cichu. Była aktorką, koleżanką Bogusia Lindy, po studiach Actors Studio Drama School of New York, gdzie otrzymała tytuł Master of Fine Arts - została fenomenalną edukatorką. Widziałem z bliska jej zajęcia i ich efekty, widziałem jak w Warszawska Szkoła Filmowa z amatorów, ludzi co przyszli prosto z ulicy, czyniła wrażliwe, nieprawdopodobnie przejmujące postaci teatralne i filmowe. Jak czyniła ich lepszymi ludźmi, otwierała ich dusze, uczyła grać techniką, jaką posługują się najlepsi - Meryl Streep czy Al Pacino - napisał Zbigniew Hołdys. 

 

 

Elżbieta Słoboda nie żyje. Na co zmarła aktorka?

Aktorka w swoim dorobku ma mnóstwo ról w znanych serialach, ale widzowie kojarzą ją głównie z ról drugoplanowych. Grała w "Samo życie", 07 zgłoś się" czy w polsatowskim serialu "I kto tu rządzi", gdzie wcielała się w postać Barbary Zamojskiej, matki Agaty (Małgorzata Foremniak). 

Jak była przyczyna śmierci aktorki? Według medialnych doniesień, Elżbieta Słoboda zmarła po ciężkiej chorobie nowotworowej. Aktorka odrzucała jednak pomoc lekarzy, wybrała drogę holistyczną. 

Chorowała od lat, ale odrzucała chirurgów - wybrała drogę holistyczną, medytacje, diety, modlitwy, metody naturalne. Odeszła dwa tygodnie temu. ELA SŁOBODA. Salut, Elu! - dodał Zbigniew Hołdys. 

 

Aktorka zmarła dwa tygodnie temu w wieku 59 lat. Rodzinie i bliskim aktorki bardzo współczujemy. 

 

ZOBACZ: Pamiętacie gdzie grała Elżbieta Słoboda? Przypominamy zdjęcia z młodości i sceny z "I kto tu rządzi"

 

Elżbieta Słoboda na planie serialu "I kto tu rządzi"

Elżbieta Słoboda w I kto tu rządzi
East News

 

Elżbieta Słoboda zmarła w wieku 59 lat

Elżbieta Słoboda w Na dobre i na złe
Mat. prasowe

 

Elżbieta Słoboda długo chorowała

Elżbieta Słoboda nie żyje
East News

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27