Newsy

Elizabeth Hurley poślubiła milionera

Pierwsza ceremonia ślubna odbyła się w kaplicy zamku Sudeley w Gloucestershire, rodzinnych stronach Elizabeth Hurley.
Panna młoda pojawiła się w białej sukni projektu Donatelli Versace i na widok swego ukochanego Aruna Nayara wybuchnęła płaczem. „To łzy szczęścia”, powiedziała 300 zebranym gościom. Po uroczystości para młoda wyjechała do Indii, ojczyzny Aruna. Tam w zabytkowej świątyni w Radżasthanie odbył się drugi ślub młodej pary.

Kulminacyjnym punktem uroczystości był wjazd Nayara do świątyni na białym rumaku. Momentowi zaślubin towarzyszył śpiew kapłanów. „Spełniło się największe marzenie mojego życia. Poślubiłam mężczyznę, którego kocham”, mówiła wzruszona Hurley.

Liz Hurley
ONS
Newsy
Liz Hurley - Aktorka czy łowczyni miliarderów?
Zawsze gotowa była walczyć o dwie rzeczy: o miłość i o pieniądze. Kiedy poznała Aruna Nayara, nie przeszkadzało jej nawet to, że jest żonaty. Hinduski biznesmen otoczył ją zbytkiem, ale to jej nie wystarczyło. Bo Liz Hurley pragnie zostać jego żoną. Za wszelką cenę.

Jestem bardzo szczęśliwa, bo razem z moim narzeczonym ustaliliśmy już datę naszego ślubu. Uroczystość odbędzie się prawdopodobnie 14 lutego. Zawsze marzyłam o tym, aby powiedzieć „tak” w dzień świętego Walentego – mówiła wzruszona Liz Hurley pod koniec 2005 roku.   Od tamtej deklaracji właśnie minął rok i jak dotąd angielska modelka nie została żoną pochodzącego z Indii miliardera Aruna Nayara. Ani razu też publicznie nie zdradziła, dlaczego ich ślub nie odbył się w planowanym terminie. Za to znowu zaczęła opowiadać, że właśnie wyznaczono nowy termin uroczystości. „Ślub będzie na pewno w 2007 roku, w lutym lub w marcu”, powiedziała i ogłosiła, że teraz każdą wolną chwilę wykorzystuje na przedślubne przygotowania. Wesele ma trwać kilka dni i najpierw odbędzie się w Londynie, a potem para młoda wyjedzie do Indii. Przez ostatnie miesiące Elizabeth brała też lekcje jazdy na słoniach, bo żeby hinduskiej tradycji stało się zadość, razem z przyszłym mężem do ślubu będzie jechała na słoniu. Wszystkie te rewelacje ściągnęły na Hurley atak brukowców. Dziennikarze zarzucali jej, że zawsze publicznie opowiada o tym, jak wspaniałe i bajkowe jest jej życie, podczas gdy w rzeczywistości jest starą panną, której jedynym zajęciem jest uganianie się za bogatymi mężczyznami. Elizabeth otrzymała nawet pseudonim „łowczyni miliarderów”. „Nie obchodzą mnie plotki na mój temat. Najważniejsze jest to, że kocham Aruna i wiem, że teraz w końcu oboje jesteśmy gotowi, aby związać się już na zawsze”. Jak dotąd to jedynie Liz chętnie opowiada o ślubie. Jej partner ani razu publicznie nie zadeklarował, że chce, aby aktorka została jego żoną. W obszernym wywiadzie, jakiego udzielili „Hello”, Arun przyznaje tylko, że Liz jest dla niego bardzo ważna i że nie...

Agata Duda w czerwonym płaszczu
East News
Newsy
Agata Duda w czerwonym płaszczu na obchodach Święta Niepodległości. Pierwsza dama wybrała odważny kolor!
Agata Duda zachwyciła swoim wyglądem podczas obchodów Święta Niepodległości? Pierwsza dama już wiele razu udowodniła, że doskonale zna się na najnowszych trendach.

Agata Duda zachwyciła swoim wyglądem podczas obchodów Święta Niepodległości? Pierwsza dama już wiele razu udowodniła, że doskonale zna się na najnowszych trendach. Żona Andrzeja Dudy zazwyczaj stawia na klasykę, ale nie boi się mocnych, intensywnych kolorów. Tak też było i tym razem! Agata Duda pojawiła się na obchodach Święta Niepodległości w Warszawie w płaszczu w czerwonym kolorze, dzięki któremu zdecydowanie wyróżniała się z tłumu. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!  Agata Duda stawia na kolor Agata Duda na oficjalnej uroczystości na placu marsz. Józefa Piłsudskiego oraz na mszy w Świątyni Opatrzności Bożej zaprezentowała się w czerwonym płaszczu z wiązaniem w talii. Look pierwszej damy uzupełniły czarne dodatki- długi szal i kozaki na szpilce. Okazuje się również, że Agata Duda zdecydowała się również na czerwień podczas uroczystości odznaczeń państwowych.  Zobaczcie sami, jak podczas obchodów Święta Niepodległości wyglądała Agata Duda! Podoba się Wam look pierwszej damy? Zobacz także:  Agata Duda wzoruje się na księżnej Kate! Wybrała niemal identyczną stylizację! Agata Duda na obchodach Święta Niepodległości. Podoba się Wam look pierwszej damy?  

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Mateusz wyprowadza się z domu Mostowiaków! To złamie Barbarze serce
Mateusz w "M jak miłość" podjął zaskakującą i bardzo odważną decyzję. Czy to Lilka go namówiła?

Lilka i Mateusz w „ M jak miłość ” zdecydowali się na ślub w sekrecie . Dopiero po uroczystości poinformowali o tym rodzinę. Teraz młoda para stanie przed kolejnymi trudnymi decyzjami, które zaważą na ich przyszłości. Przed ślubem nie ustalili, gdzie razem zamieszkają i Mateusz zaproponuje Lilce, aby przeprowadziła się do niego i zamieszkała w rodzinnym domu Mostowiaków. Oczywiście wcześniej zapyta babcię Basię o zgodę i oczywiście ją uzyska, ale szybko okaże się, że to nie będzie możliwe… Gdzie Lilka i Mateusz zamieszkają po ślubie? W 1515. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 4 maja, Lilka stanowczo odmówi Mateuszowi i postawi sprawę jasno, mówiąc, że nie przeprowadzi się do Mostowiaków. Dziewczyna nie chce zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. Dopiero niedawno rodzina uwolniła się od ojca tyrana i dziewczyna czuje się w obowiązku być blisko najbliższych. Mateusz stanie po stronie Lilki i postanowi dla niej porzucić rodzinny dom i zamieszkać razem ze swoją żoną. Dziewczyna tak dużo przeszła w ostatnim czasie, że oboje postanowią zamieszkać w jej rodzinnym domu. Na jak długo się tam przeprowadzą? Czy Barbara zrozumie i poprze decyzję Mateusza? Dowiemy się już wkrótce! Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie! Mateusz zrobi wszystko dla Lilki. Mateusz i Lilka zdecydowali się zacząć własne życie!   

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner