Edyta Pazura wściekła na hotel
ONS

Pazura chciała spędzić Sylwestra z dziećmi w hotelu. Teraz żali się na obsługę

Edyta Pazura wściekła na hotel
ONS

Gwiazdy bardzo hucznie świętowały Sylwestra i Nowy Rok, czym pochwaliły się na Instagramie. Wszystkim raczej dopisywał dobry humor i doborowe towarzystwo. Każdy miał inny sposób na spędzenie tej nocy, ale wszyscy celebryci zadbali o perfekcyjne stylizacje sylwestrowe niezależnie od tego, gdzie się bawili. Zobacz: Margaret miała najoryginalniejsze kreacje sylwestrowe. Uwagę przyciągały buty 

Jednak nie wszyscy dobrze rozpoczęli zabawę. Edyta Pazura  z mężem i dziećmi postanowiła wybrać się w góry. Specjalnie wyszukała hotel, który jest przyjaznym rodzinom z dziećmi, aby wspólnie mogli bawić się w Nowy Rok. Niestety, na miejscu poczuli się bardzo rozczarowani, ponieważ dyrekcja hotelu nie pozwoliła dzieciom uczestniczyć w imprezie i postanowiła, że zostaną one w pokojach. Celebryta jest oburzona tym faktem, czemu dała wyraz w swojej wypowiedzi:

Zaczynam Sylwestra w Krynicy. Niestety na nerwowo…Niby hotel przyjazny dzieciom i całym rodzinom, a okazuje się że ktoś z Gości kto tych dzieci zapewne nie posiada tak zastraszył cały obiekt, że na zabawę można wejść tylko bez… dzieci. Brawo! Uważam ze dzisiejsze hotele powinny mieć narzędzia które w efektywny sposób zapobiegają właśnie takim sytuacją. Nie rozumiem także Delikwenta który w świadomy sposób wybiera hotel nastawiony na pobyty całych Rodzin. Przecież w Polsce można znaleźć takie obiekty, które oferują pobyty dla par bez dzieci… Ostatnio usłyszałam bardzo mądre słowa które w pełni podsumowują takie właśnie sytuacje: „Polak, Polakowi nawet klęski zazdrości…".

Ma rację?

Zobacz: Zmiany na twarzy Edyty Pazury. Celebrytka upodobniła się do ikony mody
 

Edyta Pazura na pokazie Bizuu wiosna lato 2015 

Edyta Pazura w krótkich włosach:

Więcej na temat Edyta Pazura Sylwester
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40