Edyta Pazura o rodzinie
ONS

Pazura to wymarzona partnerka. W ostatnim wywiadzie opowiedziała o swoich priorytetach

Edyta Pazura o rodzinie
ONS

Edyta Pazura zasłynęła na salonach dzięki sławnemu mężowi, Cezaremu. Oczywiście nie obyło się bez wpadek, które następnie szeroko komentowano. Kilka tygodni temu rozpisywano się również na temat zmiany wyglądu celebrytki. Edyta nieustannie zaprzeczała jakoby poddawała się jakimkolwiek zabiegom medycyny estetycznej. Zobacz: Zmiany na twarzy Edyty Pazury. Celebrytka upodobniła się do ikony mody

Nie tylko z tego typu afer żona aktora jest znana. Na Facebooku ochoczo komentowała sprawy dotyczące dzieci i macierzyństwa. Zorganizowała nawet akcję internetową po tym, jak ojciec zostawił dziecko zamknięte w samochodzie. Regularnie pojawia się też w telewizji śniadaniowej, gdzie rozmawia o sprawach parentingowych. Wczoraj zasiadła na kanapie "Dzień Dobry TVN" i zabrała głos w rozmowie o podziale kobiet na różne grupy. Co dziwne, Pazura wyznała, że ona najbardziej czuje się spełniona w domu przy dzieciach, a nie na czerwonym dywanie:

Dla mnie najważniejsza jest rodzina i ja się w tym spełniam faktycznie. Dla mnie nie ma problemu, że jestem w domu, pilnuje dzieci i gotuje obiad. Wiem, że są kobiety, kórym ta sytuacja jest narzucona, a ja lubię patrzeć, kiedy moje dzieci rozwijają się, kiedy nabywają nowych umiejętności. To daje mi niesamowite poczucie spełnienia. Gdzieś tam odnajduje sie w tej roli, być może przez to, że nie chcę być tam wsadzona na siłę. Gdybym miała zaklasyfikować się do którejś z grup, poszłabym w stroną pań domu. 


I właśnie dlatego Edyta odwiedziła telewizję śniadaniową.

Zobacz: Żona Pazury ma dość plotek o operacjach. Wydała ostre oświadczenie i pozywa tabloid
 Edyta Pazura na pokazie Bizuu wiosna lato 2015

 

Edyta Pazura po metamorfozie:

Więcej na temat Edyta Pazura Dzień Dobry TVN
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40