Edyta Pazura, Doda Edyta Pazura Edyta Pazura Edyta Pazura
Edyta Pazura
eastnews
1/4
Edyta Pazura, Doda
EastNews

 

Już ponad 100 artystów dołączyło do akcji organizowanej przez Dodę. Chodzi o koncert "Artyści przeciw nienawiści". Impulsem do zorganizowania przedsięwzięcia przez piosenkarkę była tragedia w Trójmieście, podczas której zginął prezydent miasta Paweł Adamowicz. Przypomnijmy, tuż przed Światełkiem do Nieba w Gdańsku, nożownik wtargnął na scenę i zabił polityka. Tragiczne wydarzenie odbiło się szerokim echem nie tylko w kraju, ale i za granicą. Niestety nie wszystkim gwiazdom koncert przeciwko nienawiści, który organizuje Dorota Rabczewska przypadł do gustu. Swoje zdanie w najnowszym wpisie na blogu wyraziła Edyta Pazura. Koniecznie przeczytajcie na kolejnej stronie, co napisała! 

 

Zobacz też: Gwiazdy odpowiedziały na apel Dody: Steczkowska, Hyży, Kwiatkowski. Kto jeszcze?

2/4
Edyta Pazura
Instagram

 

Edyta Pazura od dłuższego czasu prowadzi bloga w sieci "Maybe Baby". Żona Cezarego Pazury dzieli się na nim poradami dotyczącymi macierzyństwa, publikuje własne przemyślenia czy udostępnia przepisy do kuchni. Z okazji 31. urodzin gwiazda podzieliła się jednak refleksjami na temat hejtu w sieci. Jej komentarz może nie spodobać się wielu gwiazdom, które ostatnio walczą z krytyką w internecie... 

3/4
Edyta Pazura
eastnews

 

Pazura napisała, że od wielu lat spotyka się z krytyką. Głównie zarzucany jest jej związek ze starszym mężczyzną, wybicie się na nim, a także nawet... literówki w sieci. 31-latka zwierzyła się, że doświadczyła przez to wielu nieprzespanych nocy. W jej domu niejednokrotnie odbywał się horror... Niestety akcje organizowane przez celebrytów nie zwalczą obecnego zjawiska hejtu. Dlaczego? Zdaniem Edyty kierują nimi nieodpowiednie osoby, które tylko "napędzają nienawiść", a także tego typu akcje służą korzyściom materialnym.

Można również  robić akcje pod tytułem „hejt- stop”. Jednak umieszczając w nich Panie z plotkarskich programów, jako ambasadorki - orędowniczki dobra w sieci, to jednak lekkie nadużycie. To tak jakbyś oczekiwał miłości od świata, którego nienawidzisz. Jakby to podsumował mój sześcioletni syn: „słabo, mamo, słabo" - napisała Edyta. 

 

Czy Edyta w ten sposób odniosła się do akcji "Artyści przeciw nienawiści"?

4/4
Edyta Pazura
Instagram/Edyta Pazura

 

Zdaniem Pazury, jeżeli dziennikarze obrażają publicznie aktorów czy sportowców, to internauci otrzymują sygnał, że też mogą tak robić. Dopóki też gwiazdy nie przestaną hejtować innych, krytyka w sieci pozostanie. 

Jakieś 8 lat temu w jednym z programów śniadaniowych rozmawialiśmy o hejcie. Dobrze pamiętam, co wtedy powiedziałam. Jeżeli nie zatrzymamy w porę tego silnie narastającego zjawiska nienawiści, to w przeciągu kilku lat ludzie zaczną przenosić swoje negatywne emocje na ulice… Co miało miejsce właśnie w niedzielę 13 stycznia… - zakończyła Edyta.

Zgadzacie się z jej słowami? 

Więcej na temat Doda Edyta Pazura