Edyta Pazura, Amelia Pazura
instgagram
1/5
Edyta Pazura
eastnews

 

Choć jest mamą trójki dzieci jest świetnie zorganizowana. Edyta Pazura niczego nie zostawia na ostatnią chwilę i już przystroiła choinkę na święta. Żona Cezarego Pazury dekoracjami pochwaliła się w sieci. Okazało się, że Edyta nie jest miłośniczką bombek, jednak drzewka nie zostawi okrytego wyłącznie łańcuchami i lampkami. Co zatem znalazło się na choince 30-latki? Odpowiedź w naszej galerii!

Zobacz też: Jedno zdjęcie Edyty Pazury wywołało BURZĘ w sieci! Skomentowała je nawet Anna Lewandowska

2/5
Edyta Pazura, Amelia Pazura
instgagram

 

Edyta Pazura zamiast bombek woli, by na choince wisiały... rodzinne zdjęcia! Żona Cezarego Pazury fotografie drukuje na drukarce w domu. W dekorowaniu pomaga jej córka, Amelka, a także... pies!

Drukujemy i układamy w albumach, by wspominać już przy światecznym stole. Przy okazji zimowych porządków udało mi się uchwycić ten moment, który na pewno w przyszłości dostarczy nam wiele radości. Tylko jak nazwać to zdjęcie? „Pies-najlepszy przyjaciel człowieka” może „Amelka - dziewczynka z psem na plecach” albo „Stuart - pies który kocha drukować zdjęcia” ? - pyta Edyta.

Zobacz też: Edyta Pazura pokazała sylwetkę po trzecim porodzie! I będziecie w szoku

3/5
Edyta Pazura choinka
instagram

 

Edyta Pazura choinkę okręciła sznurkiem. Do niego za pomocą spinaczy przypięła rodzinne zdjęcia. Trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo oryginalnie! Komu podoba się ten pomysł?

4/5
Edyta Pazura choinka
instagram

 

Internautom pomysł Edyty bardzo przypadł do gustu. 

Przepiękna choinka. Uwielbiam choinki w takim stylu.

Piękna choinka i moja ulubiona Pani Edytka - pisali fani. 

 

5/5
Edyta Pazura choinka
instagram

 

Co myślicie o takich dekoracjach?

Więcej na temat Edyta Pazura